Instalki.pl » Aktualności » Software » Konkurs! Wygraj WebSite X5 Evolution 14, program do tworzenia stron internetowych
Wtorek, 07 Listopad 2017 15:48, Wpisany przez Dawid Jagodziński
Wygraj WebSite X5 Evolution 14
10 pełnych wersji do zgarnięcia.

Wspólnie z firmą Incomedia przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać 10 licencji na program WebSite X5 Evolution 14, każda o wartości 259 zł. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy wykonać kilka prostych poleceń, które znajdziecie w późniejszej części tekstu. 

WebSite X5 Evolution 14 jest przystępnym i łatwym w obsłudze kreatorem stron internetowych. Jak twierdzą twórcy programu, nie wymaga on żadnych umiejętności programistycznych. Użytkownik prowadzony jest przez kolejne etapy tworzenia i publikowania oszałamiających i funkcjonalnych stron. Dzięki wbudowanym zaawansowanym narzędziom do optymalizacji i budowania witryn responsywnych, nasza strona będzie wyglądać świetnie na ekranie każdej wielkości.WebSite X5 Evolution 14 doczekał się szeregu zmian i usprawnień w najnowszej wersji. Można teraz, na przykład, wybrać wzorzec jeszcze przed rozpoczęciem samego projektu. Edytor wzorca także został ulepszony. Jest on teraz wyposażony w wybór wielokrotny, magnetyczną tabelę układu strony oraz polecenia wstawiania i wyrównywania obiektów. Program od teraz także wyświetla przypomnienia o wykonaniu kopii zapasowej.

Wybór wzorca


Menu nawigacyjne także zostało przemodelowane. Teraz jest ono traktowane jako obiekt, więc może być wstawione zarówno we wzorcu, jak i na stronach. Dodano także nowe możliwości do menu. Można teraz m.in. umieścić je w dowolnie wybranym miejscu, dobrać styl do różnych widoków responsywnych oraz zmodyfikować grafikę przypiętego paska menu.

Wzorce domyślne doczekały się odświeżenia, a ponad 200 wzorców zostało zastąpionych nowymi. Nowe wzorce reprezentują najnowsze trendy i gwarantują najwyższą jakość witryny. Style formularzy e-mail zostały wzbogacone o nowe opcje graficzne, dzięki czemu użytkownik ma większy wpływ na wygląd pól i przycisków.

Ustawienia responsywnościWyniki konkursu

Z przyjemnością informujemy, że konkurs został zakończony i mamy już listę zwycięzców. Licencje trafiają do 10 osób, które najciekawiej (naszym zdaniem) odpowiedziały na pytanie konkursowe. Oto dane zwycięzców: Paweł Wiśniewski, Damian Sztabiński, Paweł Brumer, Paweł Dworecki, Tomasz Hetman, Renata B., Rafał Sitarz, Daniel Maniecki, Aga Anna i Wiola Wakuła.

Wszystkich zwycięzcom gratulujemy, a pozostałych uczestników zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Wygraj WebSite X5 Evolution 14

Aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o jedną z dziesięciu licencji na program WebSite X5 Evolution 14, należy wypełnić poniższy formularz. Pamiętajcie aby koniecznie polubić profil WebSite X5 na Facebooku oraz odpowiedzieć na pytanie konkursowe :)

WebSite X5 Evolution 14


Aktualizacja 15-11-2017 r.
Konkurs przedłużony. Na zgłoszenia czekamy do 20.11.2017 do godziny 23:59:59.