Instalki.pl » Aktualności » Software » IObit Advanced SystemCare 11 wydany. Jeszcze skuteczniej wyczyści system
Środa, 25 Październik 2017 11:33, Wpisany przez Wojtek Onyśków
advanced systemcare 11
Nowa wersja popularnego programu.

Firma IObit wydała nową wersję swojego oprogramowania do optymalizacji systemu. Advanced SystemCare 11 otrzymał kilka przydatnych nowości.

Przede wszystkim zaktualizowano silnik odpowiedzialny za skanowanie systemu w poszukiwaniu plików-śmieci. Dzięki temu cały proces czyszczenia może być szybszy nawet o 150% w porównaniu do poprzedniej wersji programu.

Twórcy dodali też funkcję optymalizacji dysków, która pozwala zwiększyć wydajność posiadanych nośników dzięki inteligentnemu zarządzaniu plikami.

advanced systemcare 11Advanced SystemCare 11

Przemodelowano również moduł odpowiedzialny za monitorowanie pracy komputera. Jest on teraz bardziej intuicyjny. Potrafi np. wyświetlać powiadomienia o wysokim zużyciu procesora. Jest też łatwiejszy dostęp do Turbo Boost.

Kolejną nowością jest narzędzie o nazwie Security Reinforce. Pozwala ono zdiagnozować i naprawić podatności systemu, związane między innymi z Windows Update czy UAC.

O stabilność naszej przeglądarki zadba natomiast Homepage Advisor. Moduł wykrywa i blokuje zmiany strony startowej i silnika wyszukiwania.

Pobierz: Advanced SystemCare 11

Źródło: IOBit