Instalki.pl » Aktualności » Software » Nowe wersje antywirusów Kaspersky Lab już dostępne w Polsce
Wtorek, 19 Wrzesień 2017 11:31, Wpisany przez Wojtek Onyśków
kaspersky lab
Oprogramowanie z linii 2018.

Firma Kaspersky Lab wprowadziła do sprzedaży na terenie Polski najnowsze wersje swoich produktów z linii 2018. Zostały one zaprojektowane z myślą o zapewnieniu ochrony współczesnemu gospodarstwu domowemu.

Kaspersky Internet Security oraz Total Security zostały wzbogacone w technologię antyphishingową. Chroni ona przed fałszywymi i niechcianymi wiadomościami, sfabrykowanymi stronami internetowymi i oszustwami.

Uaktualniono też filtr adresów internetowych, który za pomocą specjalnego wskaźnika informuje o tym, czy dany odsyłacz prowadzi do godnej zaufania witryny.

Jest też zaawansowany moduł ochrony przed atakami typu ransomware, który zabezpiecza nas przed zagrożeniami polegającymi na szyfrowaniu zawartości dysków twardych.

Internet Security i Total Security oferują również szyfrowanie całego ruchu sieciowego w przypadku korzystania z niezabezpieczonych (np. publicznych) sieci Wi-Fi.

W przypadku ochrony urządzeń mobilnych pojawiła się możliwość zabezpieczenia dostępu do wybranych aplikacji za pomocą specjalnego hasła. Dzięki temu niemożliwe będzie podejrzenie naszych prywatnych danych nawet wtedy, gdy telefon dostanie się w niepowołane ręce.

kaspersky total security 2018Kaspersky Total Security 2018

Kontrola rodzicielska

Ważnym elementem tegorocznego Total Security jest też kontrola rodzicielska. Rodzice mogą określić limity czasowe dla korzystania z określonych urządzeń gospodarstwa domowego. Możliwe jest ograniczenie dostępu do aplikacji i blokada dostępu do stron zawierających treści dla dorosłych. Wszystko to dostępne jest w ramach usługi Kaspersky Safe Kids.

Produkty Kaspersky Lab z linii 2018 są już dostępne w sprzedaży w Polsce w następujących cenach:

  • Kaspersky Total Security: 199 zł (cena bazowej licencji rocznej na ochronę dwóch urządzeń wybranych dowolnie z następującej listy: komputer PC, komputer Mac, smartfon/tablet z Androidem)
  • Kaspersky Internet Security: 159 zł (cena bazowej licencji rocznej na ochronę dwóch urządzeń wybranych dowolnie z następującej listy: komputer PC, komputer Mac, smartfon/tablet z Androidem)
  • Kaspersky Anti-Virus: 69 zł (cena bazowej licencji rocznej na ochronę jednego komputera z systemem Windows)

Pobierz wersje testowe:

Źródło: Kaspersky Lab