Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #48]
Sobota, 16 Wrzesień 2017 10:21, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 48
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy nowoczesny plan lekcji, przydatny gadżet do tworzenia powiadomień i nową aplikację z gazetkami promocyjnymi ze sklepów i sieci handlowych. Gracze będą mogli wypróbować jeden z klasycznych tytułów fantasy Segi oraz prostą, ale wciągająca grę zręcznościową.

DzienSzkolny.pl

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.1 i nowsze

DzienSzkolny.pl

Rozbudowana aplikacja będąca cyfrowym odpowiednikiem klasycznego planu lekcji i dziennika. Pozwala na szybkie stworzenie lub pobranie (jeżeli szkoła korzysta z tej usługi) planu na nasze urządzenie. Wszelkie zmiany i komunikaty są na bieżąco pobierane.

Nie zabrakło oczywiście funkcji powiadomień o zbliżającej się lekcji czy sprawdzianie. Dodatkowym atutem jest możliwość zapisywania ocen wraz z opisem i jej wagą.

DzienSzkolny.pl


Notin

Cena: 0 zł / Android: 4.4 i nowsze

Notin

Przydatny gadżet, dzięki któremu szybko zapiszemy krótkie notatki. Aplikacja umieszcza je w systemowym panelu powiadomień. Informacje i przypomnienia mamy zatem zawsze pod ręką. Notin jest przy tym łatwy w obsłudze i nie obciąża zasobów naszego urządzenia.

Notin


mPromocje

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.0.3 i nowsze

mPromocje

Aplikacja zbierająca w jednym miejscu oferty promocyjne z najpopularniejszych sklepów, sieci handlowych, aptek, sklepów RTV AGD itp. Gazetki i ulotki promocyjne podzielone są na kategorie – możemy je również przeszukiwać według zadanych kryteriów.

Dodatkowym atutem jest możliwość pobierania gazetek do późniejszego przeglądania offline, a także funkcja lokalizacji pozwalająca na wyszukiwanie ofert z naszej okolicy.

mPromocje


Golden Axe

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 3,89 zł za sztukę / Android: 4.4 i nowsze

Golden Axe

Sega od jakiegoś czasu udostępnia swoje klasyczne tytuły za darmo na urządzenia mobilne. Kolejną grą jest Golden Axe, czyli gra akcji osadzona w świecie fantasy. Kierujemy jednym z trzech bohaterów i walczymy z przeciwnikami, by dotrzeć do lochów, w których zły Death Adder przetrzymuje króla i jego córkę.

Golden Axe


Turn

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Produkty w aplikacji: 8,69 zł za sztukę / Android: 4.0 i nowsze

Turn

Wciągająca gra zręcznościowa, w której naszym zadaniem jest uderzanie w ekran w odpowiednim momencie, by przesuwający się kwadrat wykonał skręt. Każde spóźnienie i dotknięcie ścian oznacza zwężenie tunelu, co znacznie utrudnia rozgrywkę.

Turn


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #47]