Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #43]
Sobota, 12 Sierpień 2017 09:46, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 43
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy ciekawy gadżet do odliczania czasu przed ważnymi wydarzeniami, aplikację z bazą atrakcji turystycznych w naszym kraju, a także przydatne narzędzie do personalizacji ikon na naszym urządzeniu. Graczom proponujemy z kolei rozbudowaną platformówkę z grafiką 3D oraz wciągający tytuł zręcznościowy dla fanów podboju kosmosu.

Hurry - Countdown for Birthday/Concert (& Widgets)

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 5.0 i nowsze

Hurry

Przydatny gadżet, który pozwala odliczać czas do ważnych wydarzeń. Do aplikacji wprowadzamy wybrane okazje (urodziny, koncert, wakacje itp.) wraz z opisem, lokalizacją itp. – Hurry przygotuje na tej podstawie atrakcyjne animacje z odliczaniem czasu.

Do naszej dyspozycji są również widżety na pulpit, których rozmiar możemy dowolnie konfigurować. Co więcej, naszymi wydarzeniami możemy łatwo dzielić się ze znajomymi.

Hurry


Polskie Szlaki

Cena: 0 zł / Android: zależy od urządzenia

Polskie Szlaki

Aplikacja turystyczna z bazą ponad 5 tysięcy atrakcji w Polsce. Za jej pomocą możemy szybko znaleźć interesujące miejsca i obiekty w naszej okolicy lub w wybranym mieście. Atrakcje są szczegółowo opisane i opatrzone zdjęciami.

Wybrane pozycje możemy oznaczać jako odwiedzone. Dodatkowym atutem jest baza noclegowa pozwalająca na szybkie znalezienie miejsca na nocleg.

Polskie Szlaki


Adapticons

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Produkty w aplikacji: 4,19 zł – 61,99 zł za sztukę / Android: 4.3 i nowsze

Adapticons

Adapticons to niewielka aplikacja, która przypadnie do gustu szczególnie fanom personalizacji. Pozwala bowiem na łatwą edycję ikon na naszym urządzeniu. Za jej pomocą szybko zmienimy wygląd lub stworzymy nowe ikony dla wybranych aplikacji.

Co więcej, aplikacja umożliwia wygodne importowanie zewnętrznych zestawów ikon oraz zmianę nazw widocznych przy poszczególnych aplikacjach.

Adapticons


Kraken Land

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Produkty w aplikacji: 4,39 zł – 334,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

Kraken Land

Rozbudowana gra platformowa wyróżniająca się atrakcyjną, trójwymiarową oprawą graficzną. Naszym zadaniem jest sterowanie sympatyczną ośmiornicą – przechodzimy kolejne poziomy, cały czas mierząc się z przeszkodami i wrogimi stworzeniami.

Sterowanie nie jest trudne, jednak płynna rozgrywka wymaga nieco wprawy.

Kraken Land 


Space Frontier

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Produkty w aplikacji: 8,59 zł za sztukę / Android: 4.3 i nowsze

Space Frontier

Prosta, lecz wciągająca gra zręcznościowa, w której musimy wystrzelić rakietę kosmiczną jak najwyżej. W tym celu musimy w odpowiednim momencie odłączać jej kolejne moduły. Poza punktami zbieramy również monety, które możemy wydać na ulepszenia.

Sterowanie sprowadza się do uderzania ekranu w odpowiednim momencie.

Space Frontier 


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #42]