Instalki.pl » Aktualności » Software » EaseUS świętuje 13. urodziny i rozdaje prezenty
Wtorek, 08 Sierpień 2017 15:50, Wpisany przez Dawid Jagodziński
EaseUS świętuje 13. urodziny
Znany producent softu świętuje urodziny.

W tym tygodniu firma EaseUS świętuje ukończenie 13 lat. Z tej okazji twórcy popularnych programów, takich jak EaseUS Partition Master czy EaseUS Todo Backup Free, przygotowali dla internautów zabawę urodzinową, w której można wygrać ciekawe nagrody. Akcja potrwa do 17 sierpnia i podzielona jest na trzy aktywności.

Pierwszą z nich jest koło fortuny. Na uczestników, do których los się uśmiechnie, czekają nagrody w postaci licencji na różne programy EaseUS. Wygrać można klucze do EaseUS EverySync Pro, EaseUS MobiSaver Pro dla iPhone’ów i smartfonów z systemem Android, EaseUS Todo PCTrans Pro oraz EaseUS Partition Master Pro. Należy pamiętać, że wygranie licencje muszą zostać aktywowane do 17 sierpnia.

Koło fortuny Koło fortunyDrugą z atrakcji są zniżki na wybrane programy EaseUS. Do końca zabawy urodzinowej, można zakupić EaseUS Data Recovery Wizard Pro oraz Ease US Todo Backup Home za połowę ceny. Za pierwszy program przyjdzie nam zapłacić tylko 44,97$ (ok. 162 zł) natomiast druga oferta uszczupli nasz portfel o jedyne 14,50$ (ok. 52 zł).

Oferta zniżkowa Oferta zniżkowa


Ostatnia aktywność wymaga od użytkowników odrobiny kreatywności. Celem konkursu jest stworzenie mema świętującego 13. Urodziny EaseUS. Nasze prace zostaną najpierw zatwierdzone a następnie opublikowane na stronie zabawy w celu oceny przez internatów. Memy, które zbiorą najwięcej głosów otrzymają w prezencie karty upominkowe PayPal.

Osoba, której zdjęcie zdobędzie pierwsze miejsce otrzyma kartę o wartości 30$. Dwójka uczestników, która uplasuje się na drugim miejscu otrzyma nagrody warte 15$, zaś trzecie miejsce to karty podarunkowe o wartości 5$ dla trzech szczęśliwców. Zgłoszenia należy dosłać przed 17 sierpnia.

Memy Zgłoszone memy


Jak widać, firma EaseUS przygotowała dla internautów masę atrakcji. Stronę akcji możemy odwiedzić poprzez kliknięcie na ten link.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą EaseUS.