Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, których nie możesz przegapić [Aplikacje tygodnia #42]
Sobota, 05 Sierpień 2017 08:21, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 42
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu proponujemy rozbudowaną aplikację pogodową, a także przydatne narzędzie pozwalające na blokowanie wygaszania ekranu. Mieszkańcy Trójmiasta mogą z kolei wypróbować nową aplikację informacyjną od miejskich wodociągów. Nie zabrakło również gier mobilnych – prezentujemy dwa tytuły zręcznościowe: dla fanów eksploracji kosmosu oraz dla miłośników gry w golfa.

Gismeteo

Cena: 0 zł / zawiera reklamy / Android: 4.0 i nowsze

Gismeteo

Ciekawa i ciesząca się coraz większą popularnością alternatywa dla systemowych aplikacji pogodowych. Gismeteo wyróżnia się atrakcyjnym interfejsem i sporą ilością informacji pogodowych prezentowanych w przemyślany sposób. Możemy przeglądać szczegółową prognozę według godzin lub dni.

W aplikacji możemy dodawać miejsca, dla których chcemy sprawdzać pogodę lub korzystać z wyszukiwania pobliskich lokalizacji. Dodatkowym atutem są widżety na pulpit.

Gismeteo


Caffeine

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 2.2 i nowsze

Caffeine

Przydatne narzędzie, dzięki któremu zapobiegniemy wygaszaniu i blokowaniu ekranu w naszym urządzeniu. Możemy wybrać aplikacje, dla których ekran nie będzie blokowany (np. czytnik ebooków) lub szybko ustawiać blokadę za pomocą przycisku na pasku stanu.

Co więcej, Caffeine może zapobiegać wygaszaniu ekranu automatycznie podczas podłączenia smartfona do ładowarki.

Caffeine


SNG Twoje Wodociągi

Cena: 0 zł / Android: 4.3 i nowsze

SNG Twoje Wodociągi

Oficjalna aplikacja wodociągów w Gdańsku (Saur Neptun Gdańsk). Pozwala na odczytywanie bieżących komunikatów o planowanych pracach, awariach itp. Znajdziemy w niej również dane na temat jakości wody w wybranej lokalizacji.

Co więcej, za pomocą aplikacji możemy zgłaszać awarie.

SNG Twoje Wodociągi


Launch - Space is hard

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.0 i nowsze

Launch - Space is hard

Prosta i wciągająca gra zręcznościowa. Naszym zadaniem jest umiejętne kierowanie rakietą, by wzniosła się jak najwyżej. Musimy przy tym dbać o równowagę rakiety, która jest bardzo niestabilna podczas lotu. Sterowanie nie jest trudne, jednak osiągnięcie dobrego wyniku wymaga sporo wprawy.

Launch - Space is hard 


Vista Golf

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Android: 4.0 i nowsze

Vista Golf

Minimalistyczna odsłona mini golfa wyróżniająca się starannie przygotowaną oprawą graficzną i intuicyjnym sterowaniem. Do gry nieustannie dodawane są nowe tory, a co tydzień możemy brać udział w turnieju. Nie brakuje oczywiście możliwości odblokowywania osiągnięć i nagród.

Vista Golf 


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #41]