Instalki.pl » Aktualności » Software » Dysk sieciowy MEGA w końcu z dedykowanym klientem dla Windowsa. 50 GB miejsca za darmo
Środa, 02 Sierpień 2017 15:51, Wpisany przez Wojtek Onyśków
mega privacy
Aplikacja trafiła do Windows Store.

MEGA to popularny dysk sieciowy, założony przez Kima Dotcoma. Co prawda mężczyzna nie uczestniczy już w rozwoju usługi, jednak ta jest wciąż aktualizowana.

W sklepie Windows udostępniono właśnie MEGA Privacy w wersji beta. To nic innego, jak dedykowany klient do obsługi dysku sieciowego.

Za jego pomocą wygodnie wrzucimy pliki na dysk i przejrzymy naszą bibliotekę. Są też opcje związane z zarządzaniem oraz możliwość pobierania.

mega privacyMEGA Privacy

MEGA Privacy umożliwia również automatyczną synchronizację zdjęć i materiałów wideo. Nie ma jednak możliwości automatycznej synchronizacji wybranych folderów. W tym przypadku należy skorzystać z MEGAsync.

Usługa MEGA zwraca też szczególną uwagę na prywatność. Z tego też względu MEGA Privacy oferuje pełne szyfrowanie plików end-to-end. Dzięki temu mamy pewność, że nawet jeżeli ktoś przechwyci wysyłane przez nas dane, nie zostaną one odczytane.

Warto również dodać, że w darmowej opcji MEGA oferuje aż 50 GB przestrzeni na pliki w chmurze. Pod tym względem usługa praktycznie nie ma sobie równych, a dzięki aplikacji desktopowej będzie wygodniejsza w użytkowaniu.

Źródło: MEGA