Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 nowych aplikacji na Androida, które musisz wypróbować [Aplikacje tygodnia #38]
Niedziela, 09 Lipiec 2017 16:03, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje tygodnia 38
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy przydatne narzędzie do kontrolowania i dzielenia się kopiowanymi informacjami oraz aplikację pozwalającą na zarządzanie danymi w pamięci naszego urządzenia. Fani sztucznej inteligencji docenią z kolei ciekawą aplikację pokazującą obecne możliwości tej technologii. W zestawieniu nie zabrakło również gier mobilnych – proponujemy kultowego Sonica oraz wciągającą grę zręcznościową.

Clipoard Manager – Clipo

Cena: 0 zł / Wymagania: 4.4 i nowsze

Clipoard Manager

Aplikacja znacząco poszerzająca możliwości systemowego schowka. Każdy skopiowany przez nas tekst jest zapisywany jako oddzielny wpis, który możemy później łatwo przeszukiwać i wykorzystywać. Skopiowanymi elementami możemy dzielić się z innymi, tłumaczyć je lub odtwarzać za pomocą syntezatora mowy.

Dodatkowym atutem jest możliwość dzwonienia na skopiowane numery, wysyłania maili na zachowane adresy czy bezpośredniego otwierania skopiowanych linków.

Clipoard Manager


MoveIt

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

MoveIt

Narzędzie, które przyda się praktycznie każdemu użytkownikowi smartfona. Pozwala na wygodne zarządzanie pamięcią urządzenia. Możemy na przykład szybko przenosić pliki pomiędzy kartą pamięci a pamięcią wewnętrzną smartfona. MoveIt wyposażono również w moduł do oczyszczania pamięci ze zbędnych plików.

Co więcej, aplikacja pozwala określić reguły automatycznego transferu wybranych plików na kartę pamięci.

MoveIt 


Aivon

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.0.3 i nowsze

Aivon

Ciekawa aplikacja, dzięki której możemy przetestować obecne możliwości sztucznej inteligencji. Aivon pozwala bowiem na rozpoznawanie obiektów i osób na zdjęciach. Wystarczy wczytać lub zrobić nowe zdjęcie i przesłać je do analizy. Aplikacja spróbuje określić, co się na nim znajduje.

Aplikacja jest przy tym intuicyjna w obsłudze i nie sprawi problemów także mniej doświadczonym użytkownikom.

Aivon 


Sonic The Hedgehog

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.0 i nowsze

Sonic The Hedgehog

Kultowa gra platformowa z niebieskim jeżem w roli głównej została udostępniona za darmo (w formule free-to-play). Naszym zadaniem jest przemierzanie kolejnych plansz, by uchronić świat przed złym Doktorem Eggmanem. Po drodze zbieramy pierścienie i mierzymy się ze złymi robotami.

Gra oferuje nieskomplikowane sterowanie i wciągającą rozgrywkę o rosnącym poziomie trudności. Dodatkowym atutem jest możliwość zapisywania stanu gry w dowolnym momencie.

Sonic The Hedgehog 


Super Atomic: The Hardest Game Ever!

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.0 i nowsze

Super Atomic

Wciągająca i minimalistyczna gra zręcznościowa. Opiera się na naszym refleksie – musimy w odpowiednim momencie uderzyć palcem w ekran. Rosnąca prędkość i skomplikowanie sytuacji sprawia, że Super Atomic będzie sporym wyzwaniem dla wielu graczy.

Super Atomic 


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #37]