Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 aplikacji na Androida, które koniecznie musisz sprawdzić [Aplikacje tygodnia #34]
Sobota, 10 Czerwiec 2017 09:09, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 34
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień nowych i ciekawych gier i aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy rozbudowaną aplikację, która zmieni nasz smartfon w skaner dokumentów oraz ciekawe narzędzie do artystycznego ozdabiania zdjęć. Fani gier mobilnych będą mogli spróbować swoich sił w szalonym tytule wyścigowym. Nie zabrakło również ciekawego narzędzia dla fanów personalizacji ustawień, a także nowej wersji najpopularniejszej aplikacji z materiałami wideo.

Adobe Scan

Cena: 0 zł / Wymagania: 4.4 i nowsze

Adobe Scan

Nowa aplikacja od producenta popularnego czytnika plików PDF to skaner dokumentów, dzięki któremu będziemy mogli szybko przetwarzać dokumenty papierowe w ich cyfrowe odpowiedniki. Adobe Scan automatycznie wykrywa dokument i stosuje podstawową korektę.

Pliki możemy oczywiście zapisywać jako dokumenty PDF. Co ciekawe, aplikacja oferuje również funkcje związane z rozpoznawaniem tekstu (OCR).

Adobe Scan


Overlay

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

Overlay

Ciekawe narzędzie dla osób szukających sposobów na ozdabianie i wyróżnianie swoich zdjęć i innych obrazków przechowywanych na smartfonie. Overlay pozwala na dodawanie różnego rodzaju efektów, naklejek, napisów itp.

Obsługa aplikacji jest intuicyjna i nie powinna sprawić problemu nawet mniej doświadczonym użytkownikom. Gotowe projekty możemy łatwo udostępniać w mediach społecznościowych.

Overlay 


Reckless Getaway 2

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.0.3 i nowsze

Reckless Getaway 2

Druga odsłona szalonej gry wyścigowej, w której naszym zadaniem jest ucieczka przed policją. Zastępy sił porządkowych zwiększają się z czasem. Ucieczkę prowadzimy w pełnym ruchu drogowym – musimy przy tym uważać, by nasz pojazd nie uległ nadmiernym uszkodzeniom.

W grze dostępnych jest wiele poziomów i samochodów do odblokowania. Na uwagę zasługuje atrakcyjna oprawa graficzna i nieskomplikowane sterowanie.

Reckless Getaway 2 


KinScreen

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.0 i nowsze

Kinscreen

Przydatne narzędzie, dzięki któremu zyskujemy dostęp do ciekawych opcji związanych z uruchamianiem wyświetlacza naszego smartfona. Możemy zdecydować, kiedy ma się włączać, a kiedy wygaszać (możemy na przykład ustawić utrzymywanie włączonego ekranu, gdy urządzenie jest poruszane).

Kinscreen 


YouTube (aktualizacja)

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.0 i nowsze

YouTube

Oficjalna aplikacja serwisu YouTube dla systemu Android doczekała się odświeżenia wyglądu. Jest ona teraz zbliżona do tego, co znają użytkownicy systemu iOS. Największą zmianą jest przeniesienie paska nawigacyjnego na dół ekranu. Ułatwia to korzystanie z aplikacji jedną ręką. Co więcej, sekcje związane z naszym kontem i biblioteką zostały rozdzielone. Wszystko to ma zapewniać większą wygodę korzystania z aplikacji i szybki dostęp do najważniejszych opcji.

YouTube 


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!

Sprawdź również: 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #33]