Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 nowych aplikacji na Androida, koniecznie je sprawdź! [Aplikacje tygodnia #30]
Niedziela, 14 Maj 2017 08:11, Wpisany przez Przemysław Kreft
Aplikacje Tygodnia 30
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień najciekawszych aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy aplikację z zestawem tapet dla posiadaczy urządzeń z ekranami AMOLED, a także narzędzie, które zadba o nasze nastawienie i dobre samopoczucie. Fani mobilnych gier docenią z kolei nową propozycję twórców Angry Birds oraz polską produkcję ze znanym bokserem. Na zakończenie coś dla fanów personalizacji paska statusu w smartfonie.

AMOLED mnml Wallpapers

Cena: 0 zł / Wymagania: 4.0.3 i nowsze

AMOLED mnml Wallpapers

Aplikacja pozwalająca na pobieranie minimalistycznych tapet utrzymanych w ciemnej tonacji. Docenią je przede wszystkich właściciele urządzeń wyposażonych w ekrany AMOLED, na których będą one pomagały w oszczędzaniu energii.

AMOLED mnml Wallpapers oferuje stale rozszerzaną bazę tapet. Poszczególne pozycje możemy pobierać na nasze urządzenie. Tapety dostępne są w wysokiej rozdzielczości (3200x2560 pikseli).

AMOLED mnml Wallpapers


Pacifica - Stress & Anxiety

Cena: 0 zł / Android: Zależy od urządzenia

Pacifica

Interesująca aplikacja, która ma działać jak osobisty terapeuta I doradca, dzięki któremu poprawimy sobie nastrój, zrelaksujemy się i zwalczymy stres. Pacifica oferuje różnego rodzaju narzędzia, jak zestawy ćwiczeń relaksacyjnych wraz z odpowiednio dobranymi dźwiękami, scenariusze aktywności do pokonywania stresu i poprawy nastroju, monitor samopoczucia czy lista celów.

Zalety aplikacji można docenić dopiero po nieco dłuższym użytkowaniu. Pacifica dostępna jest w języku angielskim.

pacifica 


Battle Bay

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.1 i nowsze

Battle Bay

Najnowszy tytuł od twórców popularnej serii Angry Birds. W Battle Bay naszym zadaniem jest toczenie pojedynków na wodzie. Rozgrywki odbywają się w czasie rzeczywistym z innymi graczami. Naprzeciwko siebie stają zawsze dwie drużyny złożone z pięciu zawodników.

Do wyboru mamy całe mnóstwo statków, broni I innych ulepszeń. Nie zabrakło również elementów społecznościowych – możemy rozmawiać ze znajomymi i sojusznikami na czacie.Real Boxing Manny Pacquiao

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.2 i nowsze

Real Boxing Manny Pacquiao

Seria Real Boxing tworzona przez polskie studio Vivid Games jest ceniona przez graczy na całym świecie. Kolejna odsłona związana jest z niezwykle popularnym bokserem, Mannym Pacquiao.

W grze możemy rozwijać własnego boksera lub spróbować sowich sił jako filipiński mistrz świata (należy go jednak odblokować dzięki zdobywanym z czasem monetom). Nie brakuje również różnych dodatkowych wyzwań i turniejów online.Pixbars: Energy Bar

Cena: 0 zł / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.1 i nowsze

Pixbars

Coś dla fanów personalizacji swojego smartfona. Pixbars pozwala na wyświetlanie dodatkowego wskaźnika na pasku stanu. Może to być informacja o wykorzystaniu pamięci, procesora, sieci komórkowej itp. Wskaźniki możemy dostosować do własnych potrzeb.

pixbars 


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!