Instalki.pl » Aktualności » Software » 5 nowych aplikacji na Androida, które warto sprawdzić [Aplikacje tygodnia #28]
Niedziela, 30 Kwiecień 2017 09:11, Wpisany przez Przemysław Kreft
Najciekawsze gry i aplikacje na Androida w tym tygodniu!
Zapraszamy na kolejną część naszej serii zestawień najciekawszych aplikacji dla Androida.

W tym tygodniu prezentujemy aplikację do zarządzania listą zadań od giganta świata IT, interesującą propozycję dla znudzonych tradycyjnym podejściem do nauki języków obcych oraz aplikację do obsługi podcastów. Fanom smartfonowej rozrywki przypadną do gustu dwie gry. Jedna logiczna, a druga z walczącymi robotami i... kotami.

Microsoft To-Do

Cena: 0 zł / Wymagania: 4.4 i nowsze

Microsoft To-Do

Aplikacja do obsługi list zadań od giganta systemów operacyjnych. Microsoft To-Do pozwala na szybkie tworzenie różnego rodzaju przypomnień, list zadań itp. Przy każdej pozycji możemy określić datę wykonania, ustawić powiadomienie czy dopisać notatkę.

Aplikacja wyróżnia się atrakcyjnym i intuicyjnym interfejsem. Z Microsoft To-Do możemy korzystać na dowolnym urządzeniu, również w wersji webowej. Dodatkowym atutem jest karta z inteligentnymi sugestiami zadań do wykonania w pierwszej kolejności.

microsoft to do


LangBandit

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji / Android: 4.0.3 i nowsze

LangBandit

Nowa aplikacja do nauki języków obcych, która w niekonwencjonalny sposób zapewni rozszerzanie zasobu słownictwa. Wszystko oparte jest bowiem na rywalizacji – mierzymy się z innymi graczami w pojedynkach na znajomość słów i zwrotów. Na odpowiedź mamy oczywiście ograniczoną ilość czasu.

Za wygrane pojedynki zdobywamy punkty i pniemy się w rankingu. Do wyboru są trzy języki: angielski, niemiecki i hiszpański.

LangBandit na Androida 


CATS: Crash Arena Turbo Stars

Cena: 0 zł / Zawiera reklamy / Umożliwia zakupy w aplikacji · od 10,99 zł do 519,99 zł za sztukę / Android: 4.1 i nowsze

CATS Crash Arena Turbo Stars

Nowa gra od twórców kultowego Cut the Rope. CATS to gra, w której toczymy walki robotów. Same walki toczą się automatycznie, a naszym zadaniem jest odpowiednie przygotowanie naszej maszyny. Wygrywając pojedynki zdobywamy nową broń i inne ulepszenia.

Walki możemy toczyć w różnych trybach, w tym z innymi zawodnikami z całego świata. Na uwagę zasługuje dopracowana rozgrywka i atrakcyjna oprawa graficzna.Watery Blocks

Cena: 0 zł / Android: 2.3 i nowsze

Watery Blocks

Gra logiczna, w której naszym zadaniem jest odpowiednie wypełnienie planszy wodą. Poszczególne bloki są od siebie oddzielone, a naszym zadaniem jest wypełnienie tylu kratek w danej kolumnie/rzędzie, ile wskazują umieszczone w kółkach cyfry.

Watery Blocks zapewnia prostą, lecz wciągającą rozrywkę na dłuższy czas. Dostępnych jest wiele poziomów, których poziom trudności sukcesywnie rośnie.

water blocks


Podcast Radio Music – CastBox

Cena: 0 zł / Android: 4.1 i nowsze

Podcast Radio Music

CastBox to ciekawa propozycja dla fanów podcastów. Aplikacja oferuje dostęp do rozbudowanej bazy nagrań radiowych i internetowych z całego świata.

Nowe i interesujące kanały są nam proponowane na podstawie wybranych grup zainteresowań. Możemy również pobierać ulubione podcasty do odtworzenia później, również bez dostępu do internetu.

Podcast Radio Music - CastBox 


To już wszystkie nasze cotygodniowe propozycje. Jeżeli znasz nowości, o których powinniśmy napisać - koniecznie daj znać w komentarzu!