Instalki.pl » Aktualności » Software » Aktualizacja Creators Update dla Windows 10 już dostępna do pobrania
Wtorek, 28 Marzec 2017 13:21, Wpisany przez Wojtek Onyśków
windows 10 creators update instalacja
Microsoft udostępnia najnowszą wersję swojego systemu.

Prace nad Creators Update zostały zakończone. Microsoft udostępnił już finalną wersję najnowszej dużej aktualizacji dla Windows 10 na swoich serwerach. Obecnie można ją pobrać za pomocą dedykowanego narzędzia.

Creators Update w przeciągu najbliższych dni powinno się pojawić w Windows Update. Jeżeli jednak nie chcemy czekać, możemy ją pobrać już teraz za pomocą Asystenta aktualizacji systemu Windows 10. [Aktualizacja 2017-03-29] Microsoft wyłączył linki, za pomocą których można było pobrać uaktualnienie.

Po pobraniu pliku wystarczy uruchomić aktualizator. Na ekranie powinna wyświetlić się informacja o dostępności Creators Update. Jeżeli tak się nie stanie, należy ponowić próbę za kilkanaście minut.

Finalna wersja systemu Windows 10 z aktualizacją Creators Update oznaczona jest numerem 15063.

windows 10 creators update instalacjaProces pobierania aktualizacji

Kolejna duża aktualizacja systemu wprowadza sporo nowości. Microsoft dodał między innymi możliwość tworzenia obiektów 3D w Paincie. Jest też tryb gier, który powinien zwiększyć płynność działania wybranych tytułów.

Programiści dodali także bardziej przejrzysty ekran z ustawieniami prywatności czy możliwość opóźnienia instalacji aktualizacji. Osobom korzystającym z komputera późnym wieczorem spodoba się natomiast tryb nocny, który redukuje emisję niebieskiego światła. Odświeżenia doczekała się również przeglądarka Microsoft Edge.


Pobierz: Asystenta aktualizacji systemu Windows 10

Źródło: Microsoft