Instalki.pl » Aktualności » Software » Nowa wersja Kaspersky Password Manager już dostępna
Piątek, 24 Luty 2017 13:22, Wpisany przez Wojtek Onyśków
kaspersky password manager
Jeszcze wygodniejsze zarządzanie hasłami.

Stworzenie silnego i unikalnego hasła to dla wielu osób problem, a jest on jeszcze większy, gdy nie chcemy korzystać z tego samego ciągu znaków we wszystkich serwisach. Właśnie w takim przypadku z pomocą przychodzą menedżery haseł, które robią to za nas.

Jednym z nich jest Kaspersky Password Manager, który doczekał się właśnie nowej wersji. Aplikacja jest dostępna dla systemu Windows, MacOS, a także na urządzenia mobilne z Androidem i iOS. Oprogramowanie jest udostępniane na zasadzie freemium. Część opcji jest zatem dostępna za darmo, ale za pełną funkcjonalność należy zapłacić.

Uaktualniona wersja umożliwia importowanie haseł z podobnych rozwiązań tego typu. Ponadto pojawił się generator silnych haseł na komputerach PC i Mac. Aplikacja potrafi także automatycznie sprawdzać wprowadzane hasła pod kątem bezpieczeństwa.

kaspersky password managerKaspersky Password Manager

Nowa wersja zapewnia także dostęp do swoich haseł z poziomu portalu My Kaspersky. To wygodna opcja, gdy chcemy się zalogować do jakiegoś serwisu nie przebywając na swoim komputerze. W takim przypadku nie będziemy instalować menedżera, zamiast tego posiłkując się usługą My Kaspersky.

Jedną z nowości jest również wsparcie dla czytnika odcisków palców w MacBooku Pro.

Pobierz: Kaspersky Password Manager

Źródło: Kaspersky Lab