Instalki.pl » Aktualności » Software » Facebook Messenger otrzymuje bota do przelewów pieniężnych
Wtorek, 21 Luty 2017 17:32, Wpisany przez Aleksander Piskorz
bot-iphone-5 Copy
Użytkownicy mogą wysyłać gotówkę w kraju i za granicą.

O możliwości przelewania pieniędzy poprzez Facebook Messengera mówiło się już od dawna – taka funkcja była dostępna tylko i wyłącznie dla użytkowników w Stanach Zjednoczonych. Okazuje się jednak, iż dzięki TransferWise będziemy mogli skorzystać z tej możliwości również w Polsce.

TransferWise to angielska usługa, która wykorzystuje bota w Facebook Messengerze to wykonania konkretnej transakcji. Usługa jest dostępna na terenie USA, Wielkiej Brytanii, Europy, Kanady oraz Australii. Oprócz możliwości wysyłania pieniędzy, użytkownicy mogą również ustawić sobie alerty na kursy walut tak, aby wiedzieć, kiedy najlepiej wysyłać gotówkę. Wspomniana funkcja przydaje się szczególnie wtedy, kiedy posiadamy rodzinę poza granicami kraju.

TransferWise ma przynieść do Messengera szybkie, tanie oraz wygodne przelewy pieniężne. Jedyne, co wystarczy zrobić, to zarejestrować się na stronie usługi oraz wyszukać odpowiedniego bota w Facebook Messengerze. Warto jednak pamiętać, iż ta usługa nie jest w pełni darmowa.

Facebook Messengera możecie pobrać z naszej bazy oprogramowania.

Źródło: Reuters