Instalki.pl » Aktualności » Software » YouTube wprowadza livestreaming dla urządzeń mobilnych
Wtorek, 07 Luty 2017 17:17, Wpisany przez Aleksander Piskorz
youtubelivestream Copy
Więcej transmisji live na YouTube.

YouTube to kolejna po Facebooku oraz Instagramie aplikacja, która otrzymała możliwość nadawania materiałów multimedialnych na żywo. Twórcy poinformowali, iż są gotowi na to, aby uruchomić nową funkcję w najbliższym czasie - na sam początek otrzymają ją użytkownicy posiadającym minimum 10 000 subskrybentów.

W momencie nadawania na żywo, użytkownicy będą mogli ustawić własny tytuł transmisji, włączyć lub wyłączyć czat, a także wysłać powiadomienie do wszystkich swoich subskrybentów. Transmisja może być nadawana zarówno w pionie jak i w poziomie. Google informuje również, iż livestreaming na YouTube w przypadku użytkowników indywidualnych będzie wyróżniał się lepszą jakością niż ma to miejsce na Facebooku czy Periscope.

Na ten moment nie wiadomo dokładnie, kiedy możemy spodziewać się premiery nowej funkcji dla wszystkich użytkowników. Bardzo możliwe, że stanie się to jednak jeszcze w tym miesiącu.

Póki co musicie jednak obserwować, którzy z Waszych ulubionych twórców będą wykorzystywać livestreaming do tworzenia nowych treści.

Źródło: Engadget