Instalki.pl » Aktualności » Software » Aplikacja Jakdojade.pl przechodzi w ręce Onetu
Piątek, 23 Grudzień 2016 12:45, Wpisany przez Wojtek Onyśków
jakdojade
Grupa Onet-RAS Polska przejęła 69% udziałów.

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do planowania podróży w Polsce – Jakdojade.pl – została przejęta przez Grupę Onet. Nowy właściciel posiada 69% udziałów spółki City-Nav.

Jakdojade.pl to serwis, za pomocą którego możemy zaplanować podróż komunikacją miejską w 26 miastach w Polsce. Portal jest dostępny z poziomu witryny internetowej, jak również w formie aplikacji mobilnych.

Każdego dnia z edycji na Androida korzysta pół miliona użytkowników. Miesięcznie aplikacja odnotowuje 3 miliony unikalnych użytkowników. W każdej minucie wyszukiwanych jest ponad 1000 połączeń.

Założyciele Jakdojade.pl pozostaną w zarządzie spółki City-Nav, która nadzoruje działanie serwisu. Dołączą do nich dwie osoby z Grupy Onet-RAS Polska.

Pomysłodawcy aplikacji zapewniają, że nadal będą rozwijać swój projekt, a dzięki wsparciu Onetu niektóre funkcje uda się wprowadzić znacznie wcześniej. Mowa między innymi o możliwości zakupu biletu z poziomu aplikacji oraz podglądzie w czasie rzeczywistym położenia pojazdu komunikacji miejskiej, na który czekamy.

Źródło: Wirtualne Media