Instalki.pl » Aktualności » Software » Samsung Galaxy Note 5 może dostać Androida Nougat
Piątek, 02 Grudzień 2016 17:57, Wpisany przez Aleksander Piskorz
note-5-6 Copy
GFXBench zdradza informację.

Po Galaxy Note 7 Samsung chce odzyskać zaufanie użytkowników. W dniu dzisiejszym w sieci pojawiły się ciekawe informacje, jakie zdradził jeden z benchmarków, a mianowicie GFXBench. Według zrzutu ekranu, już niedługo Samsung Galaxy Note 5, czyli phablet z 2015 roku otrzyma... aktualizację do Androida 7.0 Nougat.

W benchmarku GFXBench pojawił się model Galaxy Note 5, a na zrzucie ekranu widać, iż do działania wykorzystuje on nowy system operacyjny tworzony przez koreańską markę. To oczywiście plotki, tak więc warto je wziąć z przymrużeniem oka.

note-5-nougat Copy

Obecnie Samsung rozwija również Androida 7.0 dla flagowych urządzeń z serii Galaxy S. Rozwój tej samej wersji dla phabletu sprzed niemal dwóch lat byłby niezłą opcją w kwestii samego wizerunku. Nie wiadomo jednak, ile osób dalej posiada ten model, a ile przesiadło się na felernego Galaxy Note 7.

Póki co to wszystko plotki, także warto przymknąć na nie oko. Bardzo możliwe jednak, że w ciągu najbliższych dni nowa aktualizacja zostanie zapowiedziana przez Samsunga.

Źródło: SamMobile