Instalki.pl » Aktualności » Software » OnePlus 3 otrzymuje Androida Nougat
Czwartek, 01 Grudzień 2016 16:59, Wpisany przez Aleksander Piskorz
akrales 160608 1089 A 0190.0 Copy
Chińska firma robi świąteczny prezent.

OnePlus nie zapomina o posiadaczach modelu 3 mimo tego, iż wydał on niedawno smartfon 3T, który jest po prostu ulepszoną wersją. Chińska marka zdecydowała się na nową aktualizację do Androida Nougat dla posiadaczy standardowej "trójki".

OnePlus udostępnił aktualizację do wersji beta OxygenOS opartej o Androida Nougat. Tym razem jednak nie będziecie w stanie pobrać jej za pomocą OTA. Trzeba ją zainstalować za pomocą kabla w klasyczny sposób. Niestety, chiński producent uprzedza iż jest to wersja beta. Po zainstalowaniu nie możemy powrócić do Androida Marshmallow, tak więc warto się zastanowić zanim podepniemy kabel do komputera.

Pierwsze problemy jakie sprawia nowa aktualizacja, to na pewno nie działający Android Pay, a więc system płatności, który niedawno pojawił się w naszym kraju. Nie wiadomo obecnie nic więcej na temat kolejnych błędów.

Android 7.0 Nougat dla OnePlus 3 przynosi kilka zmian "pod maską" oraz kilka wizualnych usprawnień, związane są one między innymi z powiadomieniami. Niestety nie wiemy, kiedy oficjalnie pojawi się stabilna wersja oprogramowania z numerkiem 7.

Źródło: OnePlus