Instalki.pl » Aktualności » Software » Ashampoo Burning Studio 18 już dostępne
Wtorek, 29 Listopad 2016 13:49, Wpisany przez Wojtek Onyśków
ashampoo burning studio 18
Co nowego w oprogramowaniu do nagrywania płyt?

Firma Ashampoo wydała nową wersję swojego oprogramowania służącego między innymi do nagrywania płyt. Producent postawił na kilka nowości.

Jedną z nich jest nowy moduł służący do poprawy parametrów dźwięku. Użytkownik może wskazać docelowy nośnik muzyki (płyta, pamięć USB czy chociażby zestaw car audio). Ashampoo Burning Studio 18 oferuje pełną kompatybilność z popularnymi zestawami car audio. Pojawiło się indywidualne sortowanie oraz import playlist z iTunes i Windows Media Player.

Zadebiutował też przeprojektowany moduł pokazu slajdów. Kreator został wzbogacony o 140 efektów przejścia, które przydadzą się np. podczas składania albumu z wakacji. Użytkownik może także dodać własny głos do pokazu. Ułatwieniem są nowe funkcje sortowania obrazów.

ashampoo burning studio 18Ashampoo Burning Studio 18

Burning Studio 18 pozwala także wykonać kopię zapasową danych z nośnika lub urządzeń mobilnych. Dostępny jest podział na woluminy oraz ochrona dostępu za pomocą hasła i szyfrowania.

Program otrzymał wsparcie dla Intel Media, co przełoży się na szybsze kodowanie wideo. Aplikacja natywnie obsługuje MPEG-4, H.264 oraz AAC.

Producent nie zapomniał też o odświeżeniu interfejsu, by obsługa programu była jeszcze wygodniejsza i bardziej intuicyjna.

ashampoo burning studio 18Ashampoo Burning Studio 18

Wersję testową Ashampoo Burning Studio 18 można pobrać z naszego działu download.

Źródło: Ashampoo