Instalki.pl » Aktualności » Software » Dziś polska premiera Bitdefender 2017
Środa, 23 Listopad 2016 13:03, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Premiera Bitdefender 2017
Nowa linia produktów Bitdefender 2017 właśnie weszła na polski rynek.

W skład linii produktów na 2017 rok wchodzą: Bitdefender Total Security Multi-Device, Bitdefender Family Pack, Bitdefender Internet Security, Bitdefender Antivirus Plus, Bitdefender Mobile Security oraz Bitdefender Antivirus for Mac. Rozwiązania adresowane są do użytkowników domowych i właścicieli małych firm.

Producent zachwala, że najnowsza wersja produktów została udoskonalona tak, aby jeszcze szybciej i dokładniej radzić sobie z coraz częściej atakującymi złośliwymi programami. Co nowego? Poniżej przedstawiamy najciekawsze nowości.

Bardziej intuicyjny i przejrzysty interfejs
Poprawiony interfejs jest bardziej przyjazny dla użytkownika. Ponadto, dodano łatwy dostęp do różnych funkcji z intuicyjnego menu znajdującego się po lewej stronie głównego okna Bitdefender. Według producenta, praca z Bitdefenderem jest teraz przyjemniejsza i szybsza.

Bitdefender Total Security Multi-Device 2017
Doradca ochrony Wi-Fi
Nowy moduł skanuje sieć, do której podłączony jest użytkownik w poszukiwaniu luk w ochronie, które mogą narażać na ryzyko i zaleca odpowiednią akcję, aby chronić prywatność.

Doradca ochrony Wi-Fi
Ulepszona Ochrona Anti-Ransomware
Jest to moduł, który ostatnimi czasy stał się niezbędny. Pozwala na silną ochronę przeciw rozwijającym się zagrożeniem Ransomware (złośliwym atakom, które szyfrują i blokują dostęp do najważniejszych plików, jak zdjęcia rodzinne i ważne dokumenty, a następnie wymagają od ofiary okupu za kod dostępu do ich własności). Moduł Anti-Ransomware działa teraz szybciej i dodano też powiadomienia, aby użytkownik był zawsze poinformowany, co się dzieje u niego na komputerze.

Optymalizacja systemu i oczyszczanie dysku
Po raz pierwszy wprowadzono moduł optymalizacyjny Czyszczenie Dysku. Dzięki niemu można łatwo pozbyć się nieużywanych plików, które spowalniają pracę urządzenia bez obawy, że zostaną usunięte ważne pliki.

Nowa funkcja w Module Anty-Kradzieżowym
Bitdefender Mobile Security dla Androida pozwala teraz aktywować funkcję, która zrobi zdjęcie za każdym razem, kiedy ktoś próbuje uzyskać do nich nieautoryzowany dostęp. Zdjęcie zostanie wysłane na adres e-mail, a z takim dowodem będzie łatwiej zgłosić kradzież odpowiednim organom władzy.

Ceny Bitdefender 2017

Zawierający wszystkie moduły, chroniący urządzenia z systemami Windows, Mac i Android Bitdefender Total Security Multi-Device 2017 na pięć stanowisk w licencji na rok to koszt 244,77 zł.

Bitdefender Family Pack 2017 – posiadający również wszystkie moduły jednak przeznaczony do ochrony gospodarstwa domowego, a więc nie posiadający limitu urządzeń w obrębie jednej licencji na rok kosztuje 183,27 zł.

Bitdefender Internet Security 2017 na jedno stanowisko w licencji na rok to koszt 121,77 zł.

Bitdefender Antivirus Plus 2017 oraz Bitdefender Antivirus for Mac na jedno stanowisko w subskrypcji przez rok kosztują 88,56 zł.

Bitdefender Mobile Security 2017 na 1 urządzenie z systemem Android licencja roczna to koszt 47,97 zł.

Oczywiście wszyscy użytkownicy, którzy posiadają licencje poprzednich wersji mogą za darmo zaktualizować swoje oprogramowanie do najnowszej wersji.

Źródło: MARKEN Systemy Antywirusowe