Instalki.pl » Aktualności » Software » Xiaomi zaczyna rozwój MIUI 9
Poniedziałek, 07 Listopad 2016 17:09, Wpisany przez Aleksander Piskorz
miui-9-2 1 Copy
Kiedy możemy spodziewać się premiery?

Kilka miesięcy temu Xiaomi oficjalnie wydało MIUI 8, czyli nową wersję systemu przeznaczoną na smartfony chińskiej marki. Nie trzeba było długo czekać, bowiem w sieci pojawiło się zdjęcie, według którego można stwierdzić, iż Xiaomi zaczyna prace nad kolejną wersją oprogramowania – MIUI 9.

W sieci pojawiło się zdjęcie pracowników Xiaomi na tle dużej tablicy z cyfrą 9. Pod spodem napis po chińsku oznacza mniej więcej "Hello MIUI", także możemy spodziewać się, iż firma rozpoczęła pracę nad nowym systemem. Nie wiadomo niestety więcej na temat daty premiery oraz ewentualnych nowych funkcji – jest na to za wcześnie.

miui-9 1 Copy

Według źródła, projekt dopiero ruszył i trzeba będzie jeszcze cierpliwie poczekać na pierwsze wersje beta oprogramowania, które trafią do wybranych użytkowników. Wydaje mi się, że może zająć to kilka miesięcy.

Na przestrzeni następnych tygodni Xiaomi zapewne poinformuje o oficjalnej dacie premiery oraz udostępni listę urządzeń, które otrzymają aktualizację. O nowościach będziemy Was informować na bieżąco.

Źródło: GizmoChina