Instalki.pl » Aktualności » Software » Tylko u nas! Wise Care 365 Pro za darmo
Środa, 02 Listopad 2016 15:19, Wpisany przez Dawid Jagodziński
wise care 365 pro za darmo
Profesjonalna wersja popularnego pakietu do optymalizacji systemu teraz do zgarnięcia za darmo.

Wspólnie z firmą WiseCleaner przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Do 9 listopada z naszych zasobów pobrać można program Wise Care 365 Pro całkowicie za darmo.

Wise Care 365 Pro to pakiet narzędzi przeznaczony do naprawy i optymalizacji systemu. Umożliwia on łatwe i szybkie czyszczenie rejestru systemowego, usuwa niepotrzebne pliki i zaciera ślady aktywności użytkownika na komputerze. Program jest przyjazny zarówno dla mniej doświadczonych jak i zawansowanych użytkowników. Ci pierwsi mogą bezpiecznie wyczyścić komputer za pomocą jednego kliknięcia myszką, zaś drudzy mają możliwość konfiguracji poszczególnych elementów czyszczenia według własnych upodobań.

Wersja Pro programu posiada moduł ochrony w czasie rzeczywistym. Zabezpiecza on przed nieupoważnionym modyfikowaniem systemu przez inne aplikacje. Ochroną objęte są również strony startowe przeglądarek internetowych.

Wise Care 365 Pro Wise Care 365 Pro


Dodatkowo pakiet pozwala przyśpieszyć pracę komputera poprzez defragmentację dysku i rejestru. Co więcej, można rozbudować możliwości programu przez instalację dodatkowych komponentów, jak np. narzędzie do optymalizacji pamięci lub odzyskiwania danych z dysku.

Osoby pragnące chronić swoją prywatność także znajdą coś dla siebie w Wise Care 365. Program umożliwia usunięcie śladów naszej aktywności zarówno na komputerze jak i w sieci. Ponadto użytkownicy mają opcję dokładnego wymazywania całych dysków jak i poszczególnych plików, bez możliwości ich późniejszego przywrócenia. Kolejnym przydatnym dodatkiem jest moduł pozwalający wygenerować silne hasła.

Zgarnij Wise Care 365 Pro za darmo

Wise Care 365 Pro za darmoAby otrzymać darmową wersję Wise Care 365 Pro wystarczy pobrać ją z naszych zasobów. Program może zostać zainstalowany na jednym komputerze i jego licencja jest ważna przez rok.

Dla osób zainteresowanych dożywotnią licencją na jedno stanowisko, zespół WiseCleaner przygotował oddzielną promocję - do 9 listopada program będzie można zakupić za połowę ceny pod tym linkiem.