Instalki.pl » Aktualności » Software » Kaspersky Total Security 2017 - nowa wersja antywirusa już dostępna
Wtorek, 25 Październik 2016 15:12, Wpisany przez Wojtek Onyśków
kaspersky total security 2017
Nowe oprogramowanie zabezpieczające od Kaspersky Lab.

Firma Kaspersky Lab wydała właśnie nowe wersje swoich antywirusów na rok 2017. W oprogramowaniu pojawiło się kilka nowych funkcji.

Jedną z nowości jest „Bezpieczne połączenie”. Funkcja może się okazać przydatna podczas korzystania z niezabezpieczonych stron internetowych. Rozwiązanie szyfruje wszystkie dane wysyłane i otrzymywane za pośrednictwem komunikacji sieciowej. Jest to szczególnie ważne podczas wykonywania operacji finansowych.

Funkcja okaże się przydatna podczas podróży, gdy łączymy się z niezabezpieczonymi sieciami Wi-Fi. Dzięki szyfrowaniu nasze dane pozostaną chronione. Moduł można skonfigurować w taki sposób, by włączał się automatycznie po wykryciu publicznej sieci Wi-Fi lub w przypadku wprowadzania poufnych danych - np. w sklepach internetowych czy systemach płatności.

kaspersky total security 2017Kaspersky Total Security 2017

Kaspersky Total Security na rok 2017 to także funkcja aktualizacji oprogramowania. Moduł automatycznie wykryje programy zainstalowane w systemie, które wymagają uaktualnienia. Dzięki temu zmniejszone zostanie ryzyko zainfekowania komputera poprzez luki w zabezpieczeniach.

Jest też funkcja usuwania zbędnego oprogramowania. Moduł oznacza aplikacje, które mogą negatywnie wpływać na działanie systemu i sugeruje ich usunięcie. Rozwiązanie to informuje również o oprogramowaniu, które zostało zainstalowane bez wiedzy użytkownika.

Kaspersky Internet Security i Kaspersky Total Security zostały ponadto wyposażone w udoskonalone funkcje - wielopoziomową ochronę transakcji finansowych, zapobieganie instalacji niechcianych aplikacji i blokowanie banerów reklamowych w przeglądarce.

Pobierz wersje testowe:

Źródło: Kaspersky Lab