Instalki.pl » Aktualności » Software » Remix OS Player - kolejny wygodny emulator Androida
Piątek, 16 Wrzesień 2016 13:17, Wpisany przez Wojtek Onyśków
remix os player
Rozwój projektu Remix OS.

Remix OS to jeden z najpopularniejszych ostatnimi czasy projektów, który przenosi Androida na komputery z procesorami Intela i AMD. Aby jednak go uruchomić, system należy zainstalować na urządzeniu lub odpalić z pendrive’a.

Takie rozwiązanie nie jest zbyt wygodne dla osób, które chcą po prostu mieć dostęp do emulatora Androida i jednocześnie korzystać z pełni możliwości Windowsa. Właśnie dla nich powstał Remix OS Player.

Remix OS Player to nic innego, jak emulator Androida, który można uruchomić bezpośrednio w systemie Windows. Konfiguracja jest wyjątkowo prosta. Wystarczy zainstalować oprogramowanie, a następnie je uruchomić.

Emulator bazuje na Androidzie 6.0 Marshmallow, dając nam do dyspozycji wszelkie jego możliwości. Twórcy zadbali też o kilka usprawnień związanych z obsługą.

remix os playerRemix OS Player

Przykładowo gry lub aplikacje można uruchamiać w oknach obok siebie. Zyskuje na tym wielozadaniowość. Dostępny jest też pasek zadań, podobny jak w systemie Windows. Dzięki niemu szybko przełączymy się pomiędzy aplikacjami.

Remix OS Player oferuje oczywiście pełne wsparcie dla klawiatury i myszki, a przy tym obsługuje funkcję przeciągania plików. Zdjęcie możemy zatem w szybki sposób przeciągnąć z jednego okna do drugiego, np. podczas kopiowania.

Emulator można pobrać za darmo z naszego działu download.


Źródło: Remix OS