Instalki.pl » Aktualności » Software » Windows 10 Anniversary Update Build 14393.5 przeniesiony do Wolnego Kręgu oraz Release Preview
Piątek, 29 Lipiec 2016 10:41, Wpisany przez Michał Cichocki

Windows 10

Wygląda na to, że właśnie ta kompilacja znajdzie się w oficjalnym kanale aktualizacji.

Już tylko kilka dni dzieli nas od wydania aktualizacji Windows 10 Anniversary Update. Od dziś Build 14393.5 jest dostępny także w Wolnym Kręgu oraz Release Preview, co jednoznacznie świadczy o tym, że właśnie ta wersja 2 sierpnia zostanie przeniesiona do oficjalnego kanału aktualizacji.

Przypomnijmy zatem nowości, jakie wprowadza najnowsza kompilacja. Programiści skoncentrowali się na polepszeniu niezawodności przeglądarki Microsoft Edge z włączonym dodatkiem AdBlock i LastPass. Aktualizacja rozwiązuje także kwestię drenażu baterii przez procesy CPU podczas bezczynności urządzenia oraz w przypadkach, gdy czujnik zbliżeniowy jest nieustannie aktywny.

Deweloperzy usunęli również błąd powodujący konieczność restartowania się aplikacji Sklepu w czasie wpisywania tekstu do wyszukiwarki czy błąd skutkujący brakiem możliwości odwrócenia klawiatury do widoku horyzontalnego podczas wprowadzania tekstu na niektórych tabletach.

Źródło: neowin.net