Instalki.pl » Aktualności » Software » Kaspersky Total Security 2016 - nowa wersja antywirusa już dostępna
Piątek, 26 Luty 2016 13:27, Wpisany przez Wojtek Onyśków
kaspersky total security 2016 1
Kompleksowa ochrona komputerów i urządzeń mobilnych.

Kaspersky Lab wprowadziło do swojej oferty nową wersję oprogramowania Total Security - multi-device, które jest przystosowane do pracy na Windowsie, OS X, Androidzie, iOS oraz Windows Phone.

Jedną z nowości w wersji 2016 jest tryb sufrowania incognito. Korzystając z niego mamy pewność, że żadne dane nie są udostępniane zewnętrznym podmiotom podczas przeglądania internetu. Funkcja usuwa prywatne dane z ruchu internetowego, a użytkownik może być ponadto informowany o każdej próbie zbierania informacji przez strony WWW.

Kolejną nowością jest moduł kontroli zmian w systemie, który zapobiega instalacji niechcianego oprogramowania. Tryb wykrywa każdą próbę wprowadzenia modyfikacji w systemie i informuje o tym użytkownika, który może zezwolić na akcję lub ją zablokować.

kaspersky total security 2016Kaspersky Total Security 2016

Usprawniony został również kreator czyszczenia śladów aktywności. Jak sama nazwa wskazuje, moduł ten pozwala usunąć jakiekolwiek oznaki naszej ingerencji w systemie. Czyszczona jest historia przeglądarki, lista otwieranych dokumentów, pobieranych plików itp.

Uaktualniono także ochronę kamery internetowej, która pozwala na kontrolowanie aplikacji łączących się z kamerą i przechwytujących obraz.

Kaspersky Total Security to pakiet, który oprócz ochrony urządzeń, oferuje także szereg funkcji dodatkowych. Jest to między innymi menedżer haseł, tworzenie kopii zapasowych, ochrona przed kradzieżą, szyfrowanie danych, niszczenie niepotrzebnych plików, kontrola rodzicielska, czy bezpieczna przeglądarka Kaspersky Safe Browser.

Wersję testową Kaspersky Total Security 2016 można pobrać z naszego działu download.

Źródło: Kaspersky Lab