Instalki.pl » Aktualności » Software » Kiedy smartfony Samsunga otrzymają nowego Androida? Wyciekła kolejna rozpiska
Poniedziałek, 25 Styczeń 2016 15:37, Wpisany przez Wojtek Onyśków

Samsung Android Marshmallow

Aktualizacja do Androida 6.0 Marshmallow coraz bliżej.

W sieci pojawił się nowy dokument zdradzający premierę Androida 6.0 Marshmallow na smartfonach Samsunga. Dzięki niemu dowiadujemy się, które modele i w jakim terminie mogą otrzymać aktualizację.

Podobne dokumenty już wielokrotnie pojawiały się w sieci. Są to akta Samsunga do wewnętrznego użytku, tak więc daty podane w tabeli mogą być już zdezaktualizowane. Niemniej jednak rozpiska daje pogląd na to, które urządzenia w ogóle mogą dostać aktualizację.

Jak wynika z tabelki, najszybciej aktualizację otrzymają najnowsze modele smartfonów Samsunga. Mowa o Galaxy Note 5 i Galaxy S6 Edge+, które mogą się doczekać aktualizacji już w lutym.

Na przełomie lutego i marca producent szykuje aktualizację dla Galaxy S6 Edge oraz Galaxy S6. Ostatni termin - przełom marca i kwietnia, wskazuje na premierę Androida 6.0 na Galaxy S5, Galaxy Note 4 oraz Galaxy Note Edge.

Aktualizacje dla wszystkich wyżej wymienionych modeli zostały już rzekomo zatwierdzone przez Samsunga. Premiera powinna się zatem odbyć bez większych opóźnień.

android-6-0-marshmallow-roadmapWewnętrzny dokument Samsunga z terminami aktualizacji

Źródło: Softpedia