Instalki.pl » Aktualności » Software » Świąteczny prezent - pełna wersja WiseCare 365 PRO za darmo!
Środa, 23 Grudzień 2015 11:15, Wpisany przez Dawid Jagodziński
WiseCare 365 Pro
Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wspólnie z firmą WiseCleaner przygotowaliśmy dla naszych Użytkowników wyjątkowy prezent.

Od dzisiaj aż do 28 grudnia z naszych zasobów pobrać będzie można popularny pakiet do naprawy i optymizacji systemu operacyjnego WiseCare 365 Pro, całkowicie za darmo.

WiseCare 365 Pro to program, który pozwala w łatwy, prosty i co najważniejsze skuteczny sposób oczyszczać, defragmentować i optymalizować zarówno rejestr systemowy jak i cały komputer.

WiseCare 365 ProMenu główne WiseCare 365

Program posiada również czytelny i elegancki interfejs użytkownika, możliwość doboru skórki oraz zestaw najważniejszych narzędzi do usprawnienia pracy systemu operacyjnego. Wśród nich znaleźć można np. narzędzia do permanentnego usuwania plików, zacierania śladów użytkowania komputera, odzyskiwania danych lub optymalizowania pamięci RAM.

Pełną wersję programu pobrać można pod tym adresem. Bezpłatna wersja nie wymaga aktywacji i nie posiada ograniczeń czasowych, producent zastrzegł sobie jednak brak możliwości aktualizacji do nowszych wersji.