Instalki.pl » Aktualności » Software » Program do faktur online Firmino PRO za 1 zł na pół roku
Środa, 09 Grudzień 2015 10:53, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Firmino Pro - Program do faktur online
Promocja obowiązuje tylko do końca roku.

Prowadzenie firmy za pomocą usług dostępnych w chmurze zyskuje coraz więcej zwolenników. Dzięki takim rozwiązaniom, przedsiębiorcy mają możliwość kontroli nad firmą z dowolnego miejsca na świecie.

Sklep z oprogramowaniem Vebo.pl wspólnie z firmą Streamsoft, dostawcą usługi Firmino, przygotowali bardzo ciekawą promocję. Za symboliczną złotówkę można kupić półroczny abonament Firmino PRO dający praktycznie nieograniczone możliwości związane z prowadzeniem firmy przez internet. Standardowo dostęp do pakietu PRO kosztuje 14,40 zł netto miesięcznie. Warto również dodać, że po upływie 6 miesięcy nie jest wymagane przedłużenie abonamentu - można przejść na plan BASIC (0,00 zł/mc), który umożliwia wystawienie do 3 faktur w miesiącu.

Firmino.pl to nowoczesne oprogramowanie w chmurze, które pozwala na usprawnienie codziennych czynności w prowadzeniu mikro firmy. Rozwiązanie to zapewnia użytkownikom pełną mobilność. Do jego uruchomienia wystarczy jedynie połączenie z Internetem i dowolna przeglądarka.

Program do faktur online
Główne funkcjonalności:
  • Fakturowanie (dostępne rodzaje dokumentów: faktura VAT, faktura marża, faktura proforma, faktura korygująca (korekta), dokument sprzedaży wewnątrzwspólnotowej, faktura eksportowa, faktura zaliczkowa, faktura walutowa, paragon, rachunek, zamówienie)
  • Magazyn (pełna ewidencja stanów magazynowych, inwentaryzacja, dokumenty magazynowe WZ, PZ, PW, RW)
  • Faktury cykliczne (automatyczne generowanie co miesiąc „takich samych” faktur dla kontrahentów, np. stałe opłaty abonamentowe, wynajem itp.)
  • Rejestr faktur zakupowych (zakupy handlowe)
  • Analizy (analizy zakupu, sprzedaży, magazynu. Rejestry sprzedaży VAT i zakupu VAT. Zestawienia).
  • CRM (kalendarz możliwy do zintegrowania z Google Calendar, baza kontrahentów, kontaktów)
Porównanie pakietów Firmino

Porównanie pakietów Firmino


Szczegóły dotyczące oferty Firmino Pro na pół roku za 1 zł można znaleźć pod tym adresem.

Źródło: Vebo.pl