Instalki.pl » Aktualności » Software » Ashampoo UnInstaller 6 wydany. Co nowego w popularnej aplikacji?
Poniedziałek, 09 Listopad 2015 15:34, Wpisany przez Wojtek Onyśków
ashampoo uninstaller 6
Narzędzie do kompleksowego usuwania programów zostało zaktualizowane do nowej wersji.

Firma Ashampoo wydała nową wersję swojego narzędzia do dokładnego usuwania programów i aplikacji z systemu Windows. Edycja oznaczona numerem 6 charakteryzuje się większym i lepiej zorganizowanym interfejsem użytkownika, jak również kilkoma przydatnymi funkcjami.

Jedną z nowości jest możliwość odinstalowywania kilku aplikacji jedna po drugiej. Użytkownik otrzymał także specjalny system ocen, który na bazie opinii społeczności wskazuje, czy dany program jest przydatny, czy też nie. Podjęcie decyzji o usunięciu będzie zatem ułatwione.

ashampoo uninstaller 6 1Ashampoo UnInstaller 6

Ashampoo UnInstaller 6 umożliwia także śledzenie zmian w systemie w czasie rzeczywistym. Dzięki temu zostaniemy poinformowani, gdy któraś aplikacja będzie chciała się zainstalować bez naszej wiedzy, np. podczas instalacji innego oprogramowania. Program radzi sobie także z instalacjami osadzonymi i sieciowymi.

ashampoo uninstaller 6 2Ashampoo UnInstaller 6

Programiści popracowali również nad usprawnieniem już dostępnych funkcji. Ulepszono między innymi moduł optymalizacji rejestru i narzędzie odpowiedzialne za wyszukiwanie duplikatu plików.

Pobierz: Ashampoo UnInstaller 6

Źródło: Ashampoo