Instalki.pl » Aktualności » Software » Bitdefender 2016 w polskiej wersji już dostępny
Środa, 04 Listopad 2015 09:40, Wpisany przez Wojtek Onyśków
bitdefender total security 2
Najnowsze wersje oprogramowania antywirusowego Bitdefender 2016 są już dostępne w języku polskim.

Firma Bitdefender wydała właśnie najnowszą wersję swoich antywirusów na naszym rynku i wprowadziła do oprogramowania język polski. Jedną z nowości w oprogramowaniu jest Behawioralna Detekcja Ransomware, która chroni komputer przed programami szyfrującymi. Funkcja ta kontroluje niezaufane aplikacje, aby nie usuwały i nie modyfikowały plików z ważnych folderów wskazanych przez użytkownika. Rozwiązanie to monitoruje również aplikacje pod kątem złośliwej działalności i blokuje te pozycje, które próbują modyfikować pliki użytkownika.

Dzięki oparciu całej technologii na chmurze, Bitdefender potrafi wykrywać nawet najnowsze wirusy. Jest to możliwe dzięki przetwarzaniu ogromnych ilości danych pochodzących z całego świata w bardzo szybkim czasie.

bitdefender total security 1Bitdefender Total Security 2016

W najnowszej wersji oprogramowania usprawnieniu uległo także zarządzanie licencjami. Odbywa się to teraz z poziomu nowej konsoli Bitdefender Central, która oferuje dostęp do kont, subksrypcji i urządzeń zdalnych. Zapewnia również natychmiastowy dostęp do wsparcia technicznego.

Pobierz wersję testową:

Źródło: Bitdefender