Instalki.pl » Aktualności » Software » Tylko u nas! Glary Utilities 5 Pro za darmo przez 72 godziny
Piątek, 23 Październik 2015 11:11, Wpisany przez Dawid Jagodziński
Glary Utilities 5 Pro za darmo przez 72 godziny
Wspólnie z producentem oprogramowania Glary Utilities, przygotowaliśmy dla naszych Użytkowników specjalną promocję.

Przez najbliższe 72 godziny z zasobów naszego portalu pobrać będzie można najnowszą, pełną wersję programu Glary Utilities 5 Pro o wartości 39,95 USD zupełnie za darmo.

Glary Utilities to kompleksowe oprogramowanie składające się z różnych modułów i narzędzi przeznaczonych do naprawy, konserwacji i optymalizacji systemu. Za jego pomocą zwiększymy wydajność pracy systemu operacyjnego, oczyścimy komputer ze zbędnych śmieci i niepotrzebnych plików, rozwiążemy problemy z wyskakującymi błędami technicznymi i innymi usterkami, a także zabezpieczymy prywatność użytkownika - zacierając wszelkie ślady aktywności na komputerze.

Glary Utilities został wyposażony w specjalny moduł, za pomocą którego przeprowadzimy błyskawiczną konserwację najważniejszych elementów systemu operacyjnego - z możliwością dostosowania różnych ustawień konfiguracyjnych. Korzystając z tego modułu oczyścimy rejestr systemowy, naprawimy skróty, usuniemy spyware, naprawimy dysk, usuniemy pliki tymczasowe oraz wszelkie ślady aktywności użytkownika.

Glary Utilities 5 Pro

Okno główne programu Glary Utilities 5 Pro


Glary Utilities 5 Pro za darmo!

Aby zdobyć pełną wersję Glary Utilities 5 Pro wystarczy pobrać instalator programu z naszych zasobów. Licencja uprawniająca do korzystania z wersji Pro zawarta jest w pliku ReadMe.txt, który znajdziemy po rozpakowaniu archiwum.

Promocyjna wersja Glary Utilities 5 Pro cechuje się pewnymi ograniczeniami: nie podlega wsparciu technicznemu ze strony producenta oprogramowania, nie oferuje możliwości aktualizacji do wyższych wersji programu oraz nie może być wykorzystywana w celach komercyjnych.

Przypominamy również, że promocja jest ograniczona czasowo i trwa 72 godziny. Akcja zostanie zakończona w poniedziałek, 26 października o godzinie 11:00.