Instalki.pl » Aktualności » Software » Kaspersky wydaje Small Office Security 4. Kompleksowa ochrona małego biura
Piątek, 21 Sierpień 2015 14:37, Wpisany przez Wojtek Onyśków
kaspersky small office security 4 1
Firma Kaspersky Lab wprowadziła na polski rynek nową wersję Small Office Security, czyli pakietu antywirusowego przeznaczonego dla niewielkich firm i organizacji. Rozwiązanie to łączy w sobie ochronę na najwyższym poziomie wraz z łatwością obsługi. Interfejs nie wymaga znajomości specjalistycznych zagadnień.

Niewielkie firmy często ignorują kwestie bezpieczeństwa, w wyniku czego padają ofiarą cyberprzestępców i tracą kontrolę nad ważnymi danymi. Właśnie dla takich podmiotów powstał Kaspersky Small Office Security 4.

Pakiet został wyposażony w technologie bezpieczeństwa spotykane w rozwiązaniach korporacyjnych, a całość została przystosowana do działania w niewielkich firmach. Oprogramowanie zapewnia ochronę przed wirusami, zabezpiecza transakcje online, oferuje zarządzanie w chmurze, tworzenie kopii zapasowej danych i jest wyposażone w menedżer haseł. Jednocześnie interfejs jest przyjazny użytkownikowi, co w tym segmencie ma niebagatelne znaczenie.

Kaspersky Small Office Security 4 oferuje kompleksową ochronę urządzeń z systemem Windows, Mac oraz Android, a także serwerów opartych na Windowsie. Całością zarządza się z poziomu chmury, praktycznie z dowolnego miejsca na świecie. Wystarczy uruchomić odpowiednią stronę przeglądarki internetowej.

kaspersky small office security 4Kaspersky Small Office Security 4

Warto zaznaczyć, że pakiet oferuje zaawansowany menedżer haseł, który jest oparty na chmurze. Dzięki temu wszystkie informacje na temat danych dostępowych są przechowywane na bezpiecznych serwerach, a pracownicy muszą pamiętać wyłącznie jedno hasło główne.

Kaspersky Small Office Security 4 jest dostępny z licencjami do 99 stanowisk. Warto zaznaczyć, że jedna licencja obejmuje ochronę jednego komputera oraz jednego urządzenia przenośnego. Ceny poszczególnych pakietów przedstawiają się następująco:

  • 799 zł - cena brutto rocznej licencji na ochronę 5 stanowisk (5 komputerów oraz 5 smartfonów/tabletów z Androidem) oraz 1 serwera plików
  • 2 229 zł - cena brutto rocznej licencji na ochronę 15 stanowisk (15 komputerów PC oraz 15 smartfonów/tabletów z Androidem) oraz 2 serwerów plików
  • 3 359 zł - cena brutto rocznej licencji na ochronę 25 stanowisk (25 komputerów PC oraz 25 smartfonów/tabletów z Androidem) oraz 3 serwerów plików

Wersję testową Kaspersky Small Office Security 4 można pobrać z naszego działu download.

Źródło: Kaspersky Lab