Instalki.pl » Aktualności » Software » Hangouts 4.0 na Androida już dostępny z licznymi zmianami
Poniedziałek, 10 Sierpień 2015 19:48, Wpisany przez Łukasz Bernacki

hangouts40android4702k15

Google Hangouts to popularny komunikator internetowy i usługa VoIP w jednym, ciesząca się rosnącym zainteresowaniem na świecie. Google udostępniło dziś sporą aktualizację aplikacji w wersji na Androida, oferując szereg zmian i poprawek, które powinny zainteresować użytkowników urządzeń mobilnych.

Hangouts 4.0 w wersji na Androida oferuje przede wszystkim przemodelowany interfejs użytkownika, ułatwiając nawigację pomiędzy kontaktami, a także przyspieszając komunikację ze znajomymi. Według zapewnień Google, wraz z nową odsłoną wyraźnie zwiększono prędkość nadawania i wysyłania wiadomości i jednocześnie obniżono poziom zużycia baterii. Możemy teraz szybko przesyłać wiele zdjęć jednocześnie, a sama obsługa aplikacji stała się bardziej intuicyjna.

Kolejne zmiany to m.in. możliwość otrzymywania i odpowiadania na grupowe wiadomości MMS dla użytkowników rozmów głosowych czy wsparcie dla Android Wear. Najnowsza wersja Hangouts 4.0 na Androida dostępna jest od dziś, jednak Google podkreśla, że w niektórych rejonach wciąż może być niedostępna, co powinno się zmienić w przeciągu kilku dni.

Źródło: Google Blog