Instalki.pl » Aktualności » Software » Office na smartfony z Androidem już dostępny w pełnej wersji
Środa, 24 Czerwiec 2015 20:12, Wpisany przez Łukasz Bernacki

office_android_smartfon

W ubiegłym miesiącu Microsoft wypuścił długo oczekiwany pakiet Office na Androida w wersji testowej dla smartfonów. Po wnikliwych testach w końcu zdecydowano się udostępnić pełną wersje dla wszystkich. Oczywiście można już pobierać najpopularniejsze programy wchodzące w skład pakietu całkowicie za darmo.

W ciągu ostatnich pięciu tygodni wersja Preview na Androida testowana była na ponad 1900 różnych smartfonach pracujących na Androidzie z 83 krajów. Przez ten czas do Microsoftu regularnie napływały liczne uwagi dotyczące poprawek i aktualizacji. Z głównych nowości warto wymienić choćby łatwiejszą integrację z zewnętrznymi usługami takimi jak Google Drive czy Box. Usprawnieniu uległo również wyszukiwanie i wpisywanie wybranych komend z poziomu aplikacji.


Pakiet Office na smartfony z Androidem otrzymał wszystkie funkcje, jakie zostały zawarte w wersji na tablety, oczywiście dostosowując wygląd pod kątem mniejszych wyświetlaczy. W skład pakietu wchodzą aplikacje Word, Excel i PowerPoint. Jak oceniacie pełną wersję na Office'a na smartfony?

Źródło: Office Blog