Instalki.pl » Aktualności » Software » Konkurs Nero 2015 Platinum
Piątek, 12 Czerwiec 2015 13:51, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
nero 2015 platinum
Nie zwalniamy tempa i ogłaszamy kolejny konkurs, tym razem przygotowany we współpracy z producentem oprogramowania Nero. Na uczestników zabawy czeka 5 licencji na multimedialny pakiet Nero 2015 Platinum, każda o wartości 399,99 zł!

Nero 2015 Platinum to potężny pakiet multimedialny, który łączy w sobie moduły do nagrywania, edycji, sporządzania kopii zapasowych, konwertowania i odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć. W skład pakietu wchodzą usprawnione i przeprojektowane Nero Burning ROM, Nero Video i Nero Recode. Program oferuje szybki dostęp do bezpłatnych narzędzi Nero, takich jak CoverDesiger, WaveEditor lub SoundTrax oraz przewodników i samouczków wideo. Nero 2015 Platinum wprowadza także odświeżony interfejs graficzny, który oferuje teraz znacznie szybszy dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji produktu.

Co nowego w Nero 2015 Platinum?
  1. Przesyłaj strumieniowo filmy na dowolne urządzenie iOS i Android
  2. Nero AirBurn: Nagrywaj pliki bezpośrednio z urządzenia z systemem Android i iOS
  3. Przeglądaj i oznaczaj zdjęcia i filmy w miejscach („geotagi“)
  4. Nowy program uruchamiający Nero z szybkim dostępem do całego pakietu
  5. Zmieniaj błyskawicznie format płyty wideo podczas authoringu
  6. Style czcionki w jakości Hollywood oraz efekty animacji tekstu dla filmów
  7. Szybki dostęp do chmury Nero
  8. Pięć nowych aplikacji mobilnych, pomagających poznać i obsługiwać Nero 2015
  9. Przesyłaj strumieniowo do dowolnego telewizora lub odtwarzacza multimediów z automatycznym transkodowaniem
  10. Jeszcze szybsze konwertowanie filmów i nagrywanie

nero 2015 platinum scrWersja 2015 zawiera kilkanaście nagradzanych narzędzi w jednym prostym zestawie

Konkurs

Wspólnie z producentem programu zapraszamy Was do udziału w konkursie. Na uczestników czeka 5 licencji na najnowszą wersję Nero 2015 Platinum o wartości 399,99 zł każda.

Aby wziąć udział w zabawie trzeba wykazać się spostrzegawczością i odnaleźć hasło konkursowe i dodatkowo w kilku zdaniach napisać jak wykorzystasz Nero 2015 Platinum i dlaczego to właśnie Ty powinieneś otrzymać licencję. Hasło pojawi się jeszcze dziś na stronie pobierania programu.

Zgłoszenie należy przesłać na nasz adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Na odpowiedzi czekamy do niedzieli, 14 czerwca 2015 roku, do godziny 23:59:59. Licencje trafią do osób, które najciekawiej uzasadnią chęć posiadania programu :) Życzymy powodzenia!

Lista laureatów zostanie opublikowana w aktualizacji tego wpisu, a nagrody w postaci kluczy licencyjnych zostaną przesłane na adresy e-mail zwycięzców.

Wyniki konkursu

Wiemy już do kogo powędruje pakiet Nero 2015 Platinum. Otrzymaliśmy mnóstwo odpowiedzi ale mogliśmy wybrać tylko pięć najciekawszych.

Licencje otrzymują: Bartosz Bełtowski, Ewelina Świerzbińska, Tomasz Górski, Krzysztof Szewczyk i Marcin Bończyk.

Nagrody już czekają na laureatów w ich skrzynkach poczty elektronicznej. Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie i zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach.