Instalki.pl » Aktualności » Software » Antywirusy Avast gotowe na Windows 10
Poniedziałek, 08 Czerwiec 2015 11:49, Wpisany przez Wojtek Onyśków

Avast 2015

W ubiegłym tygodniu Microsoft już oficjalnie potwierdził datę premiery swojego nowego systemu. Windows 10 zadebiutuje 29 lipca i będzie dostępny w formie darmowej aktualizacji dla użytkowników Windows 7 oraz Windows 8. Firma Avast ogłosiła, że jej oprogramowanie antywirusowe już teraz jest kompatybilne z nowym systemem.

Windows 10 będzie można otrzymać w formie darmowej aktualizacji, jeżeli zdecydujemy się przesiąść z Windows 7 lub Windows 8. W trakcie instalacji sprawdzi sprawdzi między innymi, które z obecnie zainstalowanych na naszym komputerze programów są kompatybilne z Windows 10. Jeżeli takowe się znajdą, zostaną automatycznie zainstalowane na Dziesiątce, wraz ze wszystkimi ustawieniami użytkownika.

Już teraz wiemy, że do tej grupy aplikacji zaliczą się programy antywirusowe firmy Avast. Producent poinformował na swoim blogu, że z Dziesiątką kompatybilne są wersje antywirusów oznaczone numerem v2015 R2 lub nowsze. Wszystkie te pozycje będą bezproblemowo działać na Windows 10, oferując odpowiednią ochronę naszego komputera.

Avast free antivirus Avast Free Antivirus 2015

W przypadku korzystania ze starszej wersji Avasta zalecana jest aktualizacja do najnowszej dostępnej na rynku edycji.

Pobierz najnowszą wersję:

Źródło: Avast