Instalki.pl » Aktualności » Software » Wersja testowa Skype Translator już dostępna do pobrania dla systemu Windows! (wideo)
Wtorek, 12 Maj 2015 18:26, Wpisany przez Łukasz Bernacki

skype_translator

Minął już prawie rok, odkąd Microsoft po raz pierwszy zaprezentował Skype Translator – program, umożliwiający swobodną rozmowę z obcokrajowcami, przy jednoczesnym tłumaczeniu wybranych języków w czasie rzeczywistym. Po miesiącach testów, dziś firma z Redmond udostępniła w końcu wersję testową, którą można już pobrać dla systemu Windows.

Udostępniona wersja preview aplikacji Skype Translator dostępna jest obecnie wyłącznie dla systemu Windows 8.1, a także dla komputerów PC i tabletów korzystających z wersji testowej Windows 10. Aktualnie program tłumaczy wiadomości głosowe w języku angielskim, hiszpańskim, włoskim i mandaryńskim, a także wiadomości przesyłane tekstowo w około 50 językach. Z dodatkowych funkcji warto wymienić ponadto opcję zapisywania przetłumaczonych rozmów głosowych i tekstowych. 


Skype Translator można pobrać za darmo ze sklepu Windows. Więcej informacji o nadchodzących zmianach można znaleźć pod tym adresem. To dopiero początek zmian i wraz z kolejnymi aktualizacjami twórcy obiecują integracje z kolejnymi językami. Jak sądzicie, czy Skype Translator ostatecznie przełamie problem z barierą językową na całym świecie, czy pozostanie ciekawostką na miarę popularnych translatorów tekstowych?

Źródło: Skype Blog