Instalki.pl » Aktualności » Software » Zaktualizowano aplikację Xbox dla systemu Windows 10
Niedziela, 15 Luty 2015 19:53, Wpisany przez Łukasz Bernacki

xboxappnowyscreen470styczen2015.png

Wraz z pierwszą prezentacją systemu Windows 10, na konferencji Microsoftu poświęcono dużo uwagi aplikacji Xbox, dzięki której będziemy mogli m.in. strumieniować gry z konsoli Xbox One bezpośrednio na PC i innych urządzeniach pracujących na „dziesiątce”. Firma z Redmond opublikowała właśnie nową aktualizację, a to nie koniec zmian, jakie czekają nas w najbliższym czasie.

W najnowszej wersji Xbox App możemy z poziomu górnego paska nawigacyjnego przesyłać informacje zwrotne lub wszelkie uwagi dotyczące błędów, bezpośrednio do twórców. Można również błyskawicznie przejść na oficjalne forum Xboxa, a także oceniać kolejne wersje aplikacji. Dodano również nowe funkcje związane z wyszukiwaniem i zarządzaniem Znajomymi. Pod pełną listą znajomych otrzymaliśmy szybki podgląd na polecanych/sugerowanych znajomych lub osób, które znają osoby z naszej listy. Drobne usprawnienia widoczne są również w zakładce Ustawienia, gdzie wyeliminowano drobne błędy związane ze stabilnością działania aplikacji.

Zgodnie z obietnicą złożoną już wcześniej, aplikacja Xbox będzie aktualizowana regularnie co miesiąc, zaś w pełnej wersji systemu Windows 10 otrzymamy dotychczas wydane poprawki.

Źródło: Xbox