Instalki.pl » Aktualności » Software » Polska wersja Windows 10 build 9926 dostępna do pobrania!
Piątek, 23 Styczeń 2015 23:31, Wpisany przez Mateusz Ponikowski
Windows 10
Nie opadł jeszcze kurz po środowej konferencji Microsoftu, a na miłośników systemu Windows czeka kolejna niespodzianka. Najnowsza, testowa kompilacja Windows 10, zawierająca solidną dawkę długo oczekiwanych nowości, pojawiła się publicznie wcześniej niż się spodziewano. To nie koniec dobrych wieści, okazuje się, że Windows 10 Technical Preview dostępny jest od teraz również w polskiej wersji językowej.

System został udostępniony w ramach programu Windows Insider i dostępny jest całkowicie za darmo dla wszystkich zainteresowanych. Osoby posiadające już wersję Technical Preview mogą dokonać aktualizacji z poziomu systemu za pomocą mechanizmu Windows Update.

Na serwerach Microsoftu pojawiły się odświeżone obrazy ISO, które umożliwiają "czystą" instalację. System dostępny jest teraz w ponad dwudziestu językach, na liście znajdziemy również język polski co z pewnością ucieszy wielu użytkowników.

Windows 10 build 9926 dostępny jest w wersji 32- i 64-bitowej, gotowe obrazy ISO możecie pobrać bezpośrednio z naszych zasobów. Szerzej na temat nowości w tym wydaniu pisaliśmy w tym artykule.

Źródło: Microsoft