Instalki.pl » Aktualności » Software » 7 wiosennych kompozycji, które rozweselą twój pulpit
Czwartek, 20 Marzec 2014 14:53, Wpisany przez Wojtek Onyśków
kompozycje
Wiosna za oknem zagościła już na dobre. Jest to zatem dobra okazja do odświeżenia wyglądu naszego systemu operacyjnego, by także on odzwierciedlał ogólnie panujący nastrój. Z tej też okazji przygotowaliśmy przegląd kilku wiosennych kompozycji dla systemów Windows, które powinny przypaść wam do gustu.

Irlandzka zieleń (Pobierz)

Irlandia nie bez powodu nazywana jest zieloną wyspą. Jej krajobrazy idealnie pasują do wiosennych kompozycji. W poniższym schemacie znajdziemy 17 różnorodnych tapet. Autor postarał się również o klimatyczne dźwięki systemu nawiązujące do celtyckiej kultury.

kompozycje 1

Króliki (Pobierz)

Któż nie lubi małych króliczków? Zdjęcia pulchnych kulek na tle zielonych łąk to ewidentny znak, że właśnie zawitała wiosna. Kompozycja posiada sześć tapet, które z pewnością wprowadzą nas w pozytywny nastrój.

kompozycje 2

Tęczowe krajobrazy (Pobierz)

Kolejną oznaką nadchodzącej wiosny są pierwsze tęcze na niebie. Poniższa kompozycja zawiera aż 18 tapet tęcz uchwyconych w mniej lub bardziej typowych miejscach rozsianych po całym globie. Feeria barw i zapierające dech w piersiach widoki gwarantowane!

kompozycje 3
«« Początek « Poprzednia 1 2 Następna » Ostatnie »»
(Strona 1 z 2)