Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 94: Coraz bliżej 100
Piątek, 18 Styczeń 2013 12:23, Wpisany przez Rafał Predko

SG 94

Witajcie w Strefie Gracza, która z każdym swym kolejnym wydaniem zbliża się do 100. Dziś spotykamy się po raz dziewięćdziesiąty czwarty i jak zwykle jest nam niezwykle miło zaprezentować Wam kolejny pakiet darmowych gier, które z pewnością przydadzą się podczas rozpoczynającego się właśnie, zimowego weekendu. Poniżej znajdziecie pięć tytułów wśród których umieściliśmy bardzo ciekawą grę MMO, łączącą w sobie cechy RTS'a, trzecioosobowej gry akcji (TPP) oraz pierwszoosobowej strzelanki (FPS). Prezentując ją jako pierwszą, prosimy nie zapominać że kolejne z gier również dostarczyć mogą nie lada zabawy, dlatego, by zachęcić do pobierania, zdradzimy, że w dzisiejszym wydaniu SG, zagościły również propozycje dla wielbicieli zarządzania farmą, miłośników gier w stylu arkanoid oraz sympatyków przepełnionych akcją platformówek. Coś dla siebie znajda również pasjonaci Pizzy, którzy za sprawą jednego z dzisiejszych tytułów, na własnej skórze przekonają się co znaczy dostarczać zamówione jedzenie do klientów. Życząc (jak zwykle) udanego weekendu i dobrej zabawy, już teraz zapraszamy na kolejne wydanie Strefy Gracza.

 

Savage XR (Pobierz)

savageSavage XR to darmowa gra MMO łącząca w sobie cechcy typowe dla RTS, oraz gry akcji w konwencji FPP/TPP. Gracz decydujący się na zabawę, weźmie udział w walkach pomiędzy dwoma ugrupowaniami, którymi w przypadku tejże produkcji są Legion - zrzeszający w swych szeregach wyłącznie istoty ludzkie oraz Horda – będąca skupiskiem wszelkiej maści potworów. Zabawa oferuje kilka zróżnicowanych trybów, w których zależnie od obowiązujących zasad, wypełniamy swoją powinność. Co ciekawe uczestnicząc w rozgrywce mamy możliwość obserwowania pola bitwy z góry - w rzucie izometrycznym, lub też lub też dzierżąc broń, brać udział w czysto zręcznościowych starciach z oponentami (FPP, TPP). Całość charakteryzuje się nie najgorszą grafiką oraz dużą dawką grywalności.



Farm Frenzy 3 (Pobierz)

farm frenzy3Farm Frenzy 3 to kolejna odsłona cyklu gier strategicznych, w których wcielamy się w postać farmera. Podobnie jak poprzednio jest dbanie o rozwój gospodarstwa, którego na czas rozgrywki stajemy się właścicielem. W trakcie zabawy wykonywać będziemy określone zadania, polegające na osiągnięciu stanu produkcji określonego towaru rolniczego. Z czasem pojawi się konieczność wytwarzania co raz bardziej zaawansowanych produktów, dlatego potrzebny będzie co raz lepszy sprzęt oraz budynki. Na ich zakup przeznaczymy pieniądze, zarabiane podczas handlu własnymi wytworami. Podczas rozgrywki, pod własną pieczą będziemy mieli zarówno inwentarz zwierzęcy jak i roślinność. W stosunku do poprzedniczek, poprawie uległa grafika a także możliwości których uświadczymy w trakcie gry.



Henry Attacks (Pobierz)

henry attacsHenry Attacks to darmowa gra z gatunku strzelanek, cechująca się elementami typowymi dla platformówek. Wcielamy się tu w postać o imieniu Henry, który uzbrojony w broń palną, przemierzał będzie kolejne plansze, walcząc z napotkanymi przeciwnikami. Nie będzie to łatwe, bowiem przeciwnicy atakują nieprzerwanie z każdej strony, wymuszając na graczu skuteczne korzystanie z uzbrojenia oraz własnego refleksu. Dodatkowym utrudnieniem podczas zabawy, będzie typowy dla platformówek, układ plansz na których aż roi się od wszelkiego rodzaju przepaści, zapadni, czy też trudno dostępnych platform. Co ciekawe, w grze tej mamy możliwość zmiany świata z 2D na 3D i odwrotnie. Czynimy to w dowolnej chwili, zyskując dzięki temu dodatkowe pole manewru w przypadku trudnej sytuacji. Do naszej dyspozycji oddano wiele rodzajów broni a także ciekawie zaprojektowane plansze.



Strike Ball 3 (Pobierz)

strike ball3Strike Ball 3 to darmowa gra z gatunku arkanoidów, będąca kontynuatorką niezwykle udanego cyklu. Zasady nie różnią się zbytnio od tego co znamy z wielu innych tego typu produkcji. Sterując ruchomą paletką, odbijać będziemy rozpędzoną kulkę tak by trafiała ona w umiejscowione na planszy klocki, niszczyła je zasilając tym samym nasze konto punktami. Niejednokrotnie z rozbitych obiektów wypadają bonusy, które po zebraniu ułatwiają lub też utrudniają nam zabawę. Tym co odróżnia niniejszą produkcję od wielu jej podobnych jest fakt, że niszczone przez nas struktury to obiekty 3D a na planszach tętni życie. Strike Ball 3 to znakomita propozycja dla wszystkich miłośników gier w klimacie Arkanoida.



Pizza Dude (Pobierz)

pizza dudePizza Dude to darmowa gra, w której wcielimy się w postać dostawcy pizzy. Zanim przystąpimy do rozgrywki, koniecznym będzie wybór postaci – dziewczyna lub chłopak. Osobnicy ci to rodzeństwo, które po rezygnacji wujka przejęło biznes w postaci pizzerii. Wybór postaci niesie za sobą decyzję, jakim pojazdem będziemy się poruszać. Dziewczę jeździ skuterem, chłopczyna natomiast quadem. Rozgrywka polega na zrobieniu odpowiedniej pizzy a następnie dostarczeniu jej klientowi, co czynimy przemierzając wyznaczone trasy.



Zobacz również: