Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 92: Wydanie świąteczno-noworoczne
Piątek, 21 Grudzień 2012 10:54, Wpisany przez Rafał Predko

SG92 logo

Oto przed Wami ostatnie przed Świętami Bożego Narodzenia a także ostatnie w tym roku wydanie Strefy Gracza. Nie martwcie się jednak, bowiem w styczniu 2013 spotkamy się ponownie. Zanim jednak to nastąpi przyjdzie nam po raz kolejny zasiąść przy rodzinnym stole gdzie wspólnie z bliskimi, kultywować będziemy świąteczne tradycje. Po kilkudniowej przerwie czeka nas kolejna okazja do wielkiej radości, kiedy żegnając mijający i witając nowy rok, uczcimy ten czas w możliwie najprzyjemniejszy sposób. Niezaprzeczalnie Świąteczno-noworoczny okres, sprzyja również błogiemu lenistwu, spowodowanemu sporą ilością dni wolnych, co dla graczy oznacza jedno - długie noce i wieczory spędzone przed ekranem monitora. Chcąc zatem umilić nadchodzący czas, proponujemy Wam kolejne zestawienie darmowych gier, które znajdziecie w dzisiejszym wydaniu SG - bawcie się dobrze. Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku...

 

Victory: The Age of Racing (Pobierz)

VictoryVictory: The Age of Racing to wyścigowa gra MMO, ukierunkowana na darmowy model rozgrywki. Fabuła przenosi nas do niedalekiej przyszłości, gdzie rozgrywane są dynamiczne wyścigi maszyn, stylizowanych na bolidy Formuły 1 . Gracze przystępujący do zabawy w miarę odnoszonych zwycięstw, zarabiają wirtualne pieniądze za które mogą modernizować swoje samochody. Twórcy oddali do naszej dyspozycji wiele podzespołów, dzięki czemu każdy owinie znaleźć tu coś dla siebie. System prowadzenia pojazdu ukierunkowany został na typowo zręcznościową rozgrywkę a dodatkowe utrudnienie podczas wyścigu, stanowią tu porozmieszczane na trasie pułapki. Victory: The Age of Racing cechuje się wysoka grywalnością oraz dopracowaną grafiką, dlatego żaden miłośnik gier wyścigowych nie powinien przejść obok tego tytułu obojętnie.Star Fleet: X-Bomber (Pobierz)

X bomberX-Bomber to darmowa gra z gatunku strzelanek, której domenę stanowi duża grywalność oraz rozbudowany gameplay. Zasady są banalnie proste i jak w wielu innych tego typu grach, naszym zadaniem będzie przetrwać zmasowane ataki przeprowadzane przez jednostki wroga. Podczas lotu nadarzy nam się nie raz natknąć na różnego rodzaju bonusy, uzupełniające pancerz i amunicję, regenerujące ataki specjalne oraz pole siłowe osłony. Zanim podejmiemy się rozgrywki, będziemy mogli wybrać jeden z trzech dostępnych pojazdów, które dość zdecydowanie różnią się od siebie. Objawia się to nie tylko wyglądem ale także uzbrojeniem i metodą sterowania. Dodatkowo każdy z pojazdów cechuje się możliwością transformacji. Rozgrywka podzielona została na szereg misji w których wykonujemy dwa zadania, poboczne oraz główne (pokonanie bossa). Ciekawostkę stanowi tu również możliwość wezwania wsparcia, którym są eskadry maszyn bojowych. Gra umożliwia także zabawę dwóm osoba jednocześnie.Street Fighter X Mega Man (Pobierz)

street fighter_x_mega_manStreet Fighter X Mega Man to darmowa gra platformowa firmy Capcom, stanowiąca połączenie dwóch wielkich hitów tegoż właśnie producenta. Wcielamy się tu w postać tytułowego Mega Mana, który toczył będzie pojedynki z bohaterami serii Sreet Fighter. Zanim jednak dojdzie do konfrontacji i tym samym właściwej walki, nasz bohater musiał będzie przedostać się na sam koniec planszy, gdzie skrywa się wybrany przeciwnik. Już samo dotarcie do oponenta może stanowić nie lada wyzwanie. Droga bowiem usłana jest rozlicznymi niebezpieczeństwami, typowymi dla platformówek i jakby tego było mało, na każdym kroku czyhają na nas istoty, chcące wyrządzić nam krzywdę. Na szczęście, nasz bohater nie jest bezbronny, wyposażony bowiem został w broń palną oraz umiejętności obronne.Maldita Castilla (Pobierz)

maldataMaldita Castilla to darmowa gra z gatunku platformówek, będąca fanowską kontynuacją hitu sprzed lat pt. Ghost'n Goblins. Wcielamy się tu w postać dzielnego rycerza, a naszym zadaniem będzie próba wyplewienia zła, które zalęgło się w królestwie. Przyczyną aktywności sił nieczystych był lament młodej wiedźmy, będący kluczem otwierającym bramę piekieł. Nasz bohater będzie zatem zmuszony wyruszyć w pełną niebezpieczeństw podróż. Na swej drodze spotkamy więc rozmaitych przeciwników z piekła rodem oraz wiele przeciwności w postaci pułapek a także typowo platformówkowych przeszkód. Podobnie jak w oryginale, przeciwników pokonujemy rzucając w nich bronią miotaną. Co jakiś czas czeka nas również starcie z tzw. Bossem. Całość charakteryzuje się dużą grywalnością oraz klimatem, który z pewnością pochłonie miłośników tego typu zabawy.Maximus Action Carnage (Pobierz)

maximusMaximus Action Carnage to darmowa gra z gatunku strzelanek, wykonana w staro szkolnym stylu. Wcielamy się tu w postać żołnierza zwanego Maximus Malone, który wysłany został na samotną misję, by siłą ognia zmusić japońską armię do kapitulacji. Do dyspozycji naszego bohatera oddano broń palną w postaci karabinu maszynowego oraz pakiet granatów. Rozgrywka ma charakter czysto zręcznościowy, testując tym samym refleks gracza. Przeciwnicy bowiem cechują się dość dużą skutecznością w oddawaniu celnych strzałów, dlatego stojąc w miejscu narażeni będziemy na rychłą śmierć. Grafika schemat rozgrywki oraz udźwiękowienie wykonane zostały na kształt produkcji z lat 80, co w połączeniu z duża grywalnością daje nam produkt prawdziwie godny uwagi.Zobacz również: