Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 90: Rozgrzewający MechWarrior Online
Piątek, 07 Grudzień 2012 12:52, Wpisany przez Rafał Predko

SG90 logo

Witajcie wszyscy! Nadciąga właśnie śnieżny, grudniowy weekend, który najlepiej przeczekać w miejscu gdzie blask płonącego ognia, zapewni ciepłe i bezpieczne schronienie. Zamiast więc marznąć, błądząc poprzez internetową zawieruchę, proponujemy ogrzać się przy jarzącym się wiecznie płomieniu, rozpalonym przez nas w samym centrum obszaru, zwanego Strefą Gracza. Zapraszamy wszystkich - miejsca wystarczy dla każdego. Na dziś przygotowaliśmy kolejny zestaw darmowych gier, wśród których oprócz jednego bardzo głośnego tytułu, znajdziecie też cztery inne. Uchylając rąbka tajemnicy zdradzimy, że wspomnianym przed chwilą hitem, jest najnowsza odsłona cyklu MechWarrior, która tym razem wydana została jako produkt MMO, ukierunkowany na system Free to Play. Propozycja ta z pewnością zadowoli wszystkich miłośników wielkich robotów a także tych, którzy bez opamiętania lubują się w wieloosobowych rozgrywkach sieciowych. A co z pozostałymi grami? Poznacie je goszcząc w niniejszym wydaniu Strefy Gracza. Zapraszamy...

 

MechWarrior Online (Pobierz)

mechwarior onlineMechWarrior Online produkcja spod znaku MMO, stanowiąca kontynuację popularnej serii gier w której wcielamy się w pilota wielkich, bojowych robotów kroczących. Podobnie jest tym razem, jednak zamiast uczestniczyć w rozgrywkach Single Player, bierzemy udział w walkach pomiędzy grupami maszyn sterowanych przez graczy. Każdy kto zdecyduje się na zabawę będzie mógł ingerować zarówno w wygląd jak i wyposażenie kontrolowanego przez siebie mecha. Do naszej dyspozycji oddano więc rozmaite gadżety oraz różnorodną broń począwszy od broni automatycznej a na wyrzutniach rakiet skończywszy. Oprócz tego w grze udostępnione zostały rozmaite modele robotów, pozwalające pełnić zróżnicowane funkcje – tak istotne podczas zespołowych zmagań. W miarę postępów w grze uzyskujemy dostęp do co raz bardziej zaawansowanych elementów uzbrojenia oraz opancerzenia. Całość cechuje się dopracowaną grafiką oraz znakomitą oprawą dźwiękową.Genpei (Pobierz)

hampeiGenpei to darmowa gra z gatunku bijatyk, pozwalająca uczestniczyć w pojedynkach pomiędzy dwoma, stojącymi naprzeciw siebie zawodnikami. Tytuł ten powstał w Japonii dlatego dostępni w grze zawodnicy, stanowią barwną plejadę różnego rodzaju azjatyckich demonów i mrocznych kreatur. Wybierając jedną z dwunastu dostępnych postaci, uczestniczyć będziemy w spektakularnych walkach, tocząc pojedynki na śmierć i życie. Każdy z wojowników cechuje się odmiennym wyglądem, ale co najważniejsze odmienność stanowi również paleta ciosów tak tych podstawowych jak i specjalnych. Rozgrywka przebiega w sposób klasyczny, czyli uczestnicząc w wymianie ciosów, walczymy tak długo, aż jeden z wojowników straci energię życiową i runie bezwładny na ziemię. Grafika wykonana została starannie a całości akompaniują doskonale dobrane efekty dźwiękowe.

Nubarron (Pobierz)

nubaronNubarron to darmowa platformówka wykonana w starym dobrym stylu, która zabierze nas w podróż do krainy basni. Wcielamy się tu w postać brodatego gnoma, któremu przytrafiło się wielkie nieszczęście. Otóż pewnego dnia gdy przechadzał się on po lesie, ktoś bezczelnie pozbawił go przytomności, kradnąc jednocześnie czapkę. Jak wiemy gnom bez swojego nakrycia głowy całkowicie pozbawiony jest dobrej passy, dlatego po powrocie do domu i przeczekaniu aż uśnie jego zona, postanowił wyruszyć na poszukiwania złodzieja. Od tego momentu los naszego bohatera zależeć będzie tylko i wyłącznie od gracza. Naszym zadaniem będzie więc przemierzanie kolejnych etapów, omijanie przeciwników oraz zbieranie porozrzucanych w rożnych miejscach koniczynek oraz innych symboli szczęścia. Co ciekawe nad głową gnoma nieustannie zawieszona jest burzowa chmura, z której co jakiś czas spada piorun, mogący pozbawić nas życia. Na szczęście dzięki unikom możemy spowodować że piorun trafi przeciwnika. Co ciekawe, twórcy wprowadzili do gry system nagród, odblokowywanych za wykonanie rozmaitych czynności, co wpływa na uatrakcyjnienie rozgrywki.Dead Paradise (Pobierz)

dead paradiseDead Paradise to darmowa gra akcji, w której zasiadając za kierownicą uzbrojonego samochodu, walczymy z przeciwnikami. Akcja przenosi nas do świata który 10 lat wcześniej zniszczony został przez wybuch bomby atomowej. Gracz sterując pojazdem będzie starał się przetrwać zmasowane ataki oponentów, umiejscowionych co kilka metrów na naszej trasie. Należy wspomnieć, że poruszamy się wciąż w prawą stronę ekranu a wszystkie wydarzenia obserwujemy z boku. Do naszej dyspozycji oddano tu dwa modele samochodów – wybieramy je na samym początku. Bez różnicy którą brykę zapragniemy prowadzić, koniecznym będzie kontrolowane stanu amunicji, paliwa oraz ogólnej wytrzymałości pojazdu. Na szczęście co pewien czas na swej drodze znajdujemy stosowne bonusy, uzupełniające wszelkie braki. Oprócz tego zdobywamy również pieniądze, za które w garażu rozbudowujemy auto, zwiększając wybrane z jego parametrów (siłę ognia, pojemność baku, wytrzymałość, opony itp.)Final Shootout (Pobierz)

final shootoutFinal Shootout to darmowa gra łącząca w sobie cechy strzelanki oraz strategii w stylu Twoer Deffence. Wcielamy się tu w postać dowódcy grupy zbrojnej, której celem jest eksterminacja żywych trupów. Mechanika gry jest dość prosta, otóż wybierając miejsce, ustawiamy różnego rodzaju fortyfikacje, wieżyczki obronne oraz żołnierzy i za pomocą siły ognia, staramy się wybić w pień, wszystkich zbliżających się do nas zombiaków, nacierających falami. Do naszej dyspozycji oddano określoną kwotę, którą przeznaczamy na stawianie konkretnych jednostek. Z pieniądze też kupujemy broń naszym żołnierzom. Oprócz tego po każdej zneutralizowanej fali mięsożerców, mamy możliwość ulepszenia każdej jednostki, co oczywiście również wiąże się z wydatkami. Należy więc rozsądnie gospodarować pieniędzmi, które zarabiamy za zabijanie przeciwników. Ciekawostka jet tu możliwość przejęcia kontroli nad wybranym z żołnierzy - wtedy to akcję obserwujemy z punktu widzenia osoby pierwszej i za pomocą myszki, niczym w grze FPS, strzelamy do zombiaków. Grafika prezentuje średni poziom jednak rozgrywka jest na tyle wciągająca, że po kilku chwilach przestajemy zwracać uwagę na walory graficzne.

Zobacz również: