Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 89: Najemnicy...
Piątek, 30 Listopad 2012 12:19, Wpisany przez Rafał Predko

SG89

Strefa Gracza to miejsce do którego w każdy piątek, zapraszamy wszystkich pasjonatów darmowego giercowania. Usiądźcie więc wygodnie, by delektując się weekendową swobodą, poświęcić wolny czas błogiej rozrywce. Do naszych zbiorów, dołączyły w tym tygodniu naprawdę bardzo atrakcyjne tytuły, dlatego prezentując je na łamach niniejszego cyklu spotkań, chcielibyśmy by zyskały one również Waszą sympatię. Cóż więc dziś ciekawego czeka na odwiedzających nas gości? Otóż po pierwsze, sieciowa strzelanka pt. Mercenary Online, w której to wcielając się w uzbrojonych najemników toczymy spektakularne walki z innymi graczami, bądź też w trybie kooperacji walczymy o przetrwanie, pokonując paskudne zombiaki. Natomiast dla lubujących się w klimatach grozy, mamy niespodziankę w postaci odświeżonej i rozbudowanej wersji gry Slender, która zawładnęła wyobraźnią niejednego gracza. Chcąc dowiedzieć się czegoś więcej na temat tych oraz pozostałych gier zawartych w dzisiejszym wydaniu Strefy Gracza, koniecznym będzie samodzielny rekonesans, do którego serdecznie zachęcamy – życząc jak zwykle udanego weekendu i dobrej zabawy...

 

Mercenary Online (Pobierz)

Mercenary OnlineMercenary Online to przeznaczona do rozgrywek sieciowych strzelnaka, w której akcję ukazano z punktu widzenia trzeciej osoby. Gracze wcielając się się w postaci najemników, uczestniczą tu w spektakularnych bataliach rozgrywanych na terenach wielkich, pomysłowo zaprojektowanych map. Przed przystąpieniem do rozgrywki możemy określić wygląd oraz płeć własnej postaci a w miarę postępów w grze zyskujemy dostęp do dodatkowych elementów stroju oraz nowych broni. Dla graczy oczekujących różnorodności, twórcy przygotowali kilka odmiennych trybów rozgrywki wśród których znajdziemy m.in. klasyczny Team Death Match czy spektakularny Zombie Survival Mode. Całość gry okraszona została wspaniałą dopracowaną grafiką oraz oddającą klimat rozgrywki oprawą dźwiękową.



Haunt: The Real Slender Game (Pobierz)

hauntHaunt: The Real Slender Game to darmowa gra z gatunku Survival Horror, stanowiąca rozbudowaną i ulepszoną wersję hitu pt. Slender. Podobnie jak w pierwowzorze, akcję obserwujemy z punktu widzenia osoby pierwszej a nasze zadanie to w dalszym ciągu poszukiwania tajemniczych pergaminów porozmieszczanych w różnych miejscach. Zawarte w nich opisy dotyczą tajemniczej, brutalnej istoty, która nieustannie depcze nam po piętach. W stosunku do Slendera znacznej poprawie uległa grafika a także rozbudowano warstwę fabularną, dzięki czemu emocje, których zaznamy podczas zabawy zostają wielokrotnie spotęgowane.



Desperate Gods (Pobierz)

desperategodsDesperate Gods to darmowy program symulujący grę planszową, będąca połączeniem kanciarki w klimatach fantasy oraz rozgrywki w stylu Monopoly. Rozgrywka może odbywać się w trybie online lub też bez udziału Internetu. Gracze biorący udział w rozgrywce, przemierzają złowieszcze lochy w poszukiwaniu skarbów, biorąc udział w rozmaitych walkach z napotkanymi przeciwnikami. Zdarzenia losowe, które stają się udziałem przygody, generowane są za pośrednictwem kart oraz pół na których postawimy pionka. Te zaś przemieszane są po planszy o tyle pól ile oczek wypadnie po rzucie kostkami. Oprócz walk z rozmaitymi bestiami czyhającymi w zakamarkach planszowego świata, możliwe będą pojedynki z innymi graczami, których w zabawie może uczestniczyć nawet czworo.



SteamPac 3D (Pobierz)

steampacSteamPac 3D to darmowa gra zręcznościowa stanowiąca uwspółcześnioną wersję wielkiego hitu sprzed lat pt. Pac-Man. Zasady zabawy znane są z pewnością każdemu szanującemu się graczowi. Dla zasady jednak przypomnijmy, że wcielając się w postać żarłocznej kuleczki, przemierzać będziemy labirynt, zjadając porozmieszczane w nim smakołyki uciekając jednocześnie przed ścigającymi go przeciwnikami. Fizyczny kontakt z którymkolwiek z nich kończy się utratą życia. W całym tym zamieszaniu nie jesteśmy jednak całkowicie bezbronni, bowiem w niektórych miejscach na planszy porozrzucane zostały przedmioty, po zebraniu których, dotknięcie oponenta, czyni go nieszkodliwym. W odróżnieniu od pierwowzoru, SteamPac 3D cechuje się uwspółcześnioną grafiką 3D oraz tym, ze nasz bohater oraz jego przeciwnicy wyglądają jak maszyny. Zjadane smakołyki natomiast to metalowe nakrętki a Artefaktami zmieniającymi łowców w ofiary są zestawy narzędzi. Dodatkowym atutem jest udźwiękowienie.



The Lost Stone Chronicles - Kingdom Realms (Pobierz)

kingdomThe Lost Stone Chronicles - Kingdom Realms to darmowa gra strategiczna wzbogacona elementami RPG. Na czas rozgrywki przenosimy się do świata greckich mitów. Okazuje się że w roku 300 przed naszą erą, grupa greków postanowiła opuścić swój kraj by szukać szczęścia w innym miejscu. Znaleźli oni spokojną wyspę gdzie przez kilka lat szczęśliwie żyli. Pewnego dnia jednak odkryli oni tajemniczą grotę, prowadzącą do rozległych korytarzy, pełnych skarbów i artefaktów, jednak nie tylko to skryte było w ciemnościach. Czaiły się tam bowiem również przerażające kreatury. Od teraz to w rękach gracza spoczywał będzie los osadników. Wykonując szereg zróżnicowanych misji, walczyć będziemy z niebezpieczeństwem. Pomoże nam w tym 18 grywalnych postaci, 16 możliwych do opracowania technologii a także bohaterowie cechujący się specjalnymi umiejętnościami. Atutem gry jest nieliniowa rozgrywka oraz całkiem niezła jak na darmową grę grafika.



Zobacz również: