Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 72: Wakacyjna sielanka
Piątek, 29 Czerwiec 2012 09:47, Wpisany przez Rafał Predko
Witajcie gracze! Zaledwie tydzień minął od czasu, gdy wspólnie przywitaliśmy lato a już pojawiła się kolejna okazja do wzniesienia okrzyków radości. Dziś bowiem rozpoczynają się wakacje – czas wypoczynku, radości oraz wyzwolenia się spod jarzma codziennych obowiązków. Cóż to oznacza dla miłośników wirtualnej rozrywki? Otóż ni mniej ni więcej a tyle, że w końcu można będzie do późnych godzin nocnych, spędzać czas z ulubionymi tytułami lub też poznawać całkowicie nowe, nieznane dotychczas produkcje. Budziki, których przeraźliwy dźwięk o nieludzkich godzinach zwiastował konieczność pobudki, zamilkną na okres całych dwóch miesięcy, pozwalając tym samym odespać całonocne harce w wirtualnych światach. W zapomnienie odejdą również wszelkiego rodzaju zadania domowe, sprawdziany, klasówki czy też „bestialskie” odpytywanie podczas lekcji. Mówiąc krótko – uczniowie, dziś staliście się wolnymi ludźmi. Pamiętajcie jednak, że wolność to przywilej, którego nie powinno się nadużywać. Bawcie się lecz z rozsądkiem tak, by po skończonych wakacjach, każdy z Was wrócił z nich z jak najlepszymi wspomnieniami. Nie zapominajcie również o nas i gdy tylko poczujecie ku temu ochotę, śmaiło odwiedzajcie Strefę Gracza, która nawet w wakacje, stanowić będzie niezniszczalny bastion darmowej rozrywki. Życząc udanych wakacji zapraszamy do wspólnej zabawy...


RAD Soldiers RAD Soldiers to darmowa gra strategiczna, z elementami strzelanki, uruchamiana za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Akcja przenosi nas na ulice miasta Londyn, gdzie trwają bezwzględne walki, pomiędzy grupami uzbrojonych żołnierzy. Każdy z graczy, dowodząc swoim odziałem, będzie miał za zadanie wykonać niebezpieczną misje, polegającą na uratowaniu miasta przed zagładą. Broń, w którą wyposażeni zostali nasi podopieczni jest w pełni modyfikowalna. Wraz z postępami w grze możemy więc zwiększać jej skuteczność, poprawiać zasięg a także modyfikować siłę ognia. Oprócz tego mamy też możliwość instalowania rożnego rodzaju systemów obronnych. Grafika, której uświadczymy za pośrednictwem tego tytułu jest kolorowa i dopracowana.


Pobierz: RAD Soldiers


Cludbase PrimeCloudbase Prime to darmowa gra logiczna z elementami platformówki, w której akcje obserwujemy z punktu widzenia pierwszej osoby. Wcielamy się tu w postać robota, wyposażonego w specjalne implanty, pozwalające ingerować w kształt otaczającego go świata. Podczas zabawy będziemy musieli więc odpowiednio manipulować różnego rodzaju platformami by móc przedostać się w określone miejsce. W tym celu koniecznym będzie użycie własnej wyobraźni połączonych z umiejętnością logicznego myślenia. To jednak nie wszystko, bowiem w grze Cloudbase Prime istotną sprawę stanowi również refleks gdyż niejednokrotnie nasze poczynania skoncentrowane będą na wykonywaniu odległych skoków pomiędzy przepaściami. Grafika wykonana została starannie a całości zabawy towarzyszy humorystyczny klimat, zaprawiony żartobliwymi komentarzami głównego bohatera.


Pobierz: Cloudbase Prime


Pockie PIratesPockie Pirates to gra z gatunku MMORPG, w którą pogramy za darmo, za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Akcja gry przenosi nas na otwarte morza, gdzie wcielając się w kapitana statku, przyjdzie nam wziąć udział w wielu wspaniałych przygodach. Oprócz morskich rejsów, czeka nas również perspektywa rozbudowy własnej wyspy, modernizacji okrętu a także werbowanie załogi. Świat w którym będziemy funkcjonować cechuje się klimatem fantasy, dlatego podczas wypraw, napotkamy różnego rodzaju baśniowe istoty, które bądź to zlecą nam jakieś zadanie, bądź też okażą się wrogiem, którego będziemy musieli pokonać. Oczywiście w miarę postępów w grze zdobywamy punkty doświadczenia, awansujemy na wyższe poziomy i tym samym zwiększamy swą skuteczność.


Pobierz: Pockie Pirates


downWorlddownWorld to bardzo nietypowa mieszanka gry logicznej oraz MMORPG, uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej. Nietypowość tego właśnie tytułu polega na tym, że wszystkie walki odbywają się tu za pośrednictwem wyzwań logicznych, podczas których układamy różnokolorowe kamienie w taki sposób, by co najmniej trzy o tej samej barwie ułożyły się w linię. Każdorazowe ułożenie kolorowego rzędu doprowadza do ataku, którego siła uzależniona jest od rodzaju zniszczonych kamieni. Zanim jednak przystąpimy do zabawy, będziemy musieli wybrać swoją postać, która w raz z postępem w grze, zdobywa punkty doświadczenia, awansuje na kolejne poziomy i rozwija swe umiejętności. Podczas przygody będziemy też rozmawiać z różnego rodzaju napotkanymi postaciami które być może zlecą nam ciekawe questy.


Pobierz: downWorld


WewaiiWewaii to darmowa gra strategiczna ze elementami ekonomii, uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej. Naszym zadaniem jest tu stworzenie rajskiego kurortu wypoczynkowego, który odwiedzany będzie przez rzesze spragnionych atrakcji turystów. Pierwszą istotną sprawą jest wybudowanie atrakcyjnego hotelu, Do niego właśnie zapraszamy gości, którzy pojawiają się na lotnisku. Chcąc jednak by każdy z nich był jak najbardziej zadowolony, koniecznym stanie się spełnianie ich zachcianek. Dlatego właśnie w udziale przypadnie nam również organizowanie różnego rodzaju imprez, sportowych lub też czysto rozrywkowych, dobranych odpowiednio do oczekiwań przybyłych gości. W przypadku tej gry, zadowolenie wczasowiczów, przeliczane jest na punkty doświadczenia, dzięki którym mamy możliwość rozbudowy naszego kurortu.


Pobierz: Wewaii


Wages of_DarknessWages of Darkness to darmowa gra przygodowa w klimacie horroru, w której nie zabraknie również nawiązań do kanonu SF. Wcielamy się tu w postać kobiety, która uwięziona została w wojskowej bazie. Naszym zadaniem będzie znaleźć drogę na wolność. Kobieta ta to Marina, która jako żołnierz służyła w tej właśnie bazie. Obudzona w zupełnych ciemnościach, i nawiedzana wspomnieniami z czasów szkolenia, próbować będzie postępować zgodnie z dyrektywami, które zostały jej wdrożone. Okazuje się jednak , że baza ma zostać zniszczona, dlatego jedyną nadzieja jest ucieczka. Co jednak gdy zmysły płatają figle i nic nie jest takie jakim wydaje się być w rzeczywistości? Każdy kto lubi mroczne kimaty, niebanalną fabułę oraz komu niestraszne jest używanie procesów myślowych podczas zabawy, powinien niezwłocznie uruchomić Wages of Darkness.

Pobierz: Wages of Darkness


Zobacz również: