Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 68: Solidna porcja dobrej zabawy
Piątek, 25 Maj 2012 12:24, Wpisany przez Rafał Predko
Witając wszystkich informujemy, że kolejne spotkanie w Strefie Gracza możemy uznać za rozpoczęte. Zasiądźcie więc wygodnie przed ekranami swoich monitorów, by odrywając się choć na chwilę od codzienności życia, zasmakować potencjału drzemiącego w prezentowanych przez nas grach. Oczywiście wszystkie zgromadzone tu tytuły, to produkcje funkcjonujące jako oprogramowanie Freeware, dlatego każdy bez wyjątku, nie wydając ani grosza, może z miejsca przystąpić do zabawy. Zanim jednak wspólnie oddamy się rozgrywkom, pozwólcie, że pokrótce nakreślimy czego można spodziewać się po niniejszym zestawieniu. Po pierwsze, powód do radości mieć będą wielbiciele sieciowych strzelanek, którzy znudzeni typowymi rozwiązaniami, serwowanymi przez twórców, poszukują ciekawej alternatywy. Oczekiwania te zapewni pierwszy z prezentowanych tytułów, za sprawą którego weźmiemy udział w spektakularnych walkach rozgrywanych pomiędzy pilotami kosmicznych pojazdów bojowych. Niewątpliwą atrakcję dla miłośników realistycznych symulatorów lotniczych, stanowić będzie darmowa gra, umożliwiająca pilotowanie wielu wiernie odwzorowanych samolotów. Nie zapomnieliśmy również o fanach klasycznych MMORPG, czego dowodem jest świetnie wykonana, przeglądarkowa gra reprezentującą ten właśnie gatunek. Skoro mowa o browserówkach, nie sposób zapomnieć również o dwóch ciekawych produkcjach łączących klimat fantasy i sci-fi. Dawno też nie pojawiał się u nas godna uwagi bijatyka, dlatego dziś, by zaspokoić oczekiwania fanów tego gatunku, prezentujemy grę będącą godną spadkobierczynią cykli Little Fighters. Mamy nadzieję, że każdy kto odwiedzi dzisiejsze wydanie Strefy Gracza, zazna wielu chwil dobrej zabawy, czego przy okazji rozpoczynającego się dziś weekendu, serdecznie życzymy...


moon brakers Moon Breakers do świetnie zrealizowana, darmowa strzelanka MMO której akcja osadzona została w otwartej przestrzeni kosmicznej. Gracze biorący udział w zabawie, wcielają się w postać pilotów statków bojowych i walcząc pomiędzy sobą rywalizują o zwycięstwo. W grze istnieje możliwość wcielenia się w w przedstawiciela jednej z dwóch wrogich frakcji – piraci oraz siły rządowe. W miarę postępów w grze, zyskujemy możliwość rozbudowy naszego myśliwca co zwiększa skuteczność podczas batalii. Grafika prezentuje wysoki poziom, zapewniając oprócz dynamicznej akcji, także pozytywne doznania estetyczne. Płynne animacje oraz widowiskowe eksplozje zrobią wrażenie na każdym kto poświęci tej grze choć chwile swojego czasu.


Pobierz: Moon Breakers


soul of_guardianSoul of Guardian to darmowa gra MMORPG uruchamiana poprzez przeglądarkę internetową. Rozpoczynając zabawę przeniesiemy się do magicznego świata, charakterystycznego dla opowieści fantasy. Zanim rozpoczniemy przygodę, koniecznym będzie jednak stworzyć postać, co czynimy określając jej klasę. Do naszej dyspozycji oddano tu 4 możliwości, dzięki czemu wcielić możemy się w takie osobistości jak : Blade Warrior, Dagger Assassin, Hammer Judge lub Spear Guard. Każda z nich charakteryzuje się odmiennym stylem walki oraz typowymi dla siebie specjalnymi zdolnościami. Podczas wędrówki poprzez świat wykonywać będziemy rozmaite questy, walczyć z licznymi przeciwnikami a także zbierać punkty doświadczenia, pozwalające awansować na kolejne poziomy.


Pobierz: Soul of Guardian


free falconFreeFalcon to niesamowicie rozbudowany i bardzo realistyczny, darmowy symulator samolotów bojowych. Do naszej dyspozycji oddano wiele wiernie odwzorowanych maszyn latających, dzięki czemu każdy na własnej skórze będzie miał okazję przekonać się jak w praktyce wygląda sterowanie myśliwcem. Wśród dostępnych tu maszyn znajdziemy m.in. F-104, F-105, A-4, K-4, A-6, A-7, A-10, B-1. B-2, B-52, F-14, F-15, F-15E, F-5, F-16, F-117, Mirage, MiG-19, MiG-21, MiG-29, SU-27. Warto nadmienić, że przy powstawaniu gry brali udział ludzie z całego świata, którzy w swoim życiu mieli coś wspólnego z tematyka samolotów bojowych. Podczas zabawy weźmiemy udział w różnego rodzaju misjach, również bojowych. Niewątpliwą zaletą gry jest realizm lotów oraz mnogość samolotów.


Pobierz: FreeFalcon


enemy sectorEnemy Sector - Galactic to dynamiczna gra akcji z elementami RPG, którą uruchomimy za pomocą przeglądarki internetowej. Gracze biorący udział w zabawie, rywalizują między sobą podczas bezprecedensowych walk. Każdy z użytkowników, zanim przystąpi do boju, będzie musiał zdeklarować, którą klasę postaci użyje. Do dyspozycji oddano tu cztery możliwości: Marine, Guarg, Ninva, Kegar. Każdy z wymienionych wojowników cechuje się odmiennością tak względem sposobów walki jak i wyposażenia. Podczas walk zdobywamy punkty za które rozwijamy prowadzoną przez nas postać. Tym samym rosnąc w siłę, stajemy się co raz trudniejszym do pokonania przeciwnikiem.Pobierz:
Enemy Sector - Galactic


hero fighterHero Fighter to darmowa gra z gatunku chodzonych bijatyk, za istnieje której odpowiadają twórcy hitu pt. Little Fighers. Gracz wybierając jedną z kilku dostępnych postaci, przemierzał będzie kolejne plansze, walcząc w tym czasie z napotkanymi przeciwnikami. W zabawie uczestniczyć może trzech graczy, zasiadających przy jednym komputerze po to by ramie w ramie toczyć boje z oponentami. Istnieje również wariant rozgrywki, w którym gracze walczą między sobą. W zasadzie powyższą grę traktować można jako trzecią część Little Fighters bowiem zasady jak i sposób prowadzenia walk pozostaje niezmieniony. Różnicę zauważymy w grafice, która w porównaniu z pierwowzorem jest o wiele bardziej zaawansowana.


Pobierz: Hero Fighter


shadowrunShadowrun Online to darmowa gra MMORPG, którą uruchomimy za pomocą przeglądarki internetowej. Wraz z fabuła, przenosimy się do roku 2070, kiedy to potężne konsorcja a w zasadzie stojący na ich czele biznesmeni przejęli władzę, walcząc między sobą o dominację. Cały świat pogrążył się więc w strachu czego powodem stałą się wszechobecna przemoc oraz korupcja. Gracz wciela się tu w postać najemnika, który nie opowiadając się po żadnej ze stron wykonuje zlecone mu zadania. Świat w którym rozpoczniemy swoją działalność to skrzyżowanie cyberpunkowych klimatów oraz opowieści rodem ze świata fantasy. Dzięki czemu podczas rozgrywki dane będzie nam napotkać rożnego rodzaju istoty typowe dla baśniowych krain.

Pobierz: Shadowrun Online


Zobacz również: