Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 67: Weekendowa rozrywka
Piątek, 18 Maj 2012 12:48, Wpisany przez Rafał Predko
Witając wszytkach, zapraszamy do wspólnej zabawy, którą zapewnią darmowe gry, prezentowane na łamach Strefy Gracza. Jak zwykle zawarte tu propozycje stanowią zlepek najciekawszych tytułów, z którymi zetknęliśmy się podczas mijającego tygodnia. Każda z gier ma w sobie to „coś”, co sprawia, że pojedyncza minuta spędzona przed ekranem monitora, niespodziewanie zamienia się w czas liczony w godzinach. Dzisiejsze zestawienie to propozycja zarówno dla miłośników sieciowych strzelanek, gier MMORPG, czy też nietypowych strategii ubarwionych warstwą ekonomiczną. Wielbiciele gier karcianych, a także zręcznościówek o podtekście sportowym, również nie będą czuć się zawiedzeni. Zagwarantują to dwie, niezwykle atrakcyjne przedstawicielki nurtu MMO. Wymieniajac kolejne atrakcje, nie sposób nie wspomnieć też o grze, która zyskała dużą popularność wśród użytkowników urządzeń mobilnych a teraz ma szansę by zostać docenioną przez właścicieli komputerów. Mowa tu o nieskomplikowanej pod względem zasad, mieszance gry strategicznej i RPG pt. Paladog. O szczegółach dotyczących tej jak i pozostałych produkcji, przeczytacie jednak poniżej. Życząc udanego weekendu, raz jeszcze zapraszamy do zabawy...


tanki online Tanki Online to darmowa strzelanka MMO z elementami RPG, którą uruchomimy poprzez przeglądarkę internetową. Za pośrednictwem tej właśnie gry, weżniemy udział w spektakularnych walkach, zasiadając za sterami maszyn bojowych zwanych czołgami. Podczas zabawy zmierzymy się z przeciwnikami, którzy podobnie jak my starać będą się zdobyć jak największą liczbę fragów. Co ciekawe istnieje również możliwość walk zespołowych. W trakcie batalii zdobywamy punkty doświadczenia, pozwalające rozbudowywać naszą maszynę. Z czasem uzyskujemy więc dostęp do co raz potężniejszych broni oraz bardziej wytrzymałych pancerzy, zwiększających parametry czołgu. Do naszej dyspozycji oddano tu wiele pomysłowo zaprojektowanych map na których prowadzone są działania wojenne.


Pobierz: Tanki Onlinegilfors talesGilfors Tales to znakomita, darmowa gra MMORPG, którą uruchomimy za pośrednictwem przeglądarki internetowej.Na czas zabawy przeniesiemy się do krainy fantasy gdzie wykonując kolejne zadania, stawiać będziemy czoła licznym niebezpieczeństwom. Przed przystąpieniem do właściwej zabawy, mamy możliwość wyboru postać, reprezentującej nas w tym złowrogim świecie. Twórcy udostępnili nam 7 grywalnych klas pozwalając tym samym na swobodę względem taktyki walki. Wśród nich znajdziemy zarówno specjalistów w dziedzinie walki bronią jak i mistrzów sztuki magicznej. Podczas zabawy, stoczymy liczne walki, zdobędziemy punkty doświadczenia i tym samym rozwiniemy kontrolowaną przez nas postać. Zabijając przeciwników, będziemy mogli również kompletować różnego rodzaju artefakty, w tym broń oraz wszelkiego rodzaju pancerze. Świat gry jest naprawdę wielki i zachwyca mnogością możliwych do wykonania zadań.


Pobierz: Gilfors Taleswar meatal_tyrantWar Metal: Tyrant do darmowa gra karciana w klimacie Science Fiction, uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej. Zasady zabawy nie odbiegają zbytnio od tego co znamy z wielu innych tego typu produkcji. Jak zwykle więc, naszym celem są tu zwycięstwa z przeciwnikami, którzy podobnie jak my, dysponują zestawem kart, z którego układają odpowiednią dla swej taktyki talię. Do naszej dyspozycji oddano tu kilka zestawów, reprezentujących dostępne w grze rasy. Podczas zabawy mamy też możliwość zdobywania nowych elementów kolekcji. Czynimy to dzięki wykonywanym w grze zadaniom, kupujemy je za wirtualną walutę lub też przeznaczamy na nie prawdziwe pieniądze. War Metal: Tyrant cechuje się niesamowitym klimatem oraz dopracowaną szatą graficzną.


Pobierz: War Metal: TyrantpaladogPaladog to darmowa gra strategiczna z elementami RPG, którą uruchamiamy poprzez przeglądarkę internetową. Wcielamy się tu w postać psiego paladyna, który dosiadając swojego wierzchowca walczy z zastępami krwiożerczych kreatur. Decydując się na zabawę czeka nas 30 plansz, na których napotkamy co raz bardziej wymagających przeciwników. Podczas walki możemy Ciskać w przeciwników magiczne pociski oraz werbować różnego rodzaju jednostki bojowe. Każda nowa plansza umożliwia nam dostęp do nieosiągalnych dotychczas klas pomocników, których przywołujemy podczas starć. W ich trakcie zdobywamy również punkty doświadczenia pozwalające awansować na wyższe poziomy i tym samym uczyć się nowych umiejętności. Zabijanie przeciwników zapewnia nam przypływ gotówki za którą kupujemy nowe przedmioty lub też ulepszamy naszych pomocników. Plansza uznana zostanie za zakończoną, gdy zniszczymy bazę z której wyłażą przeciwnicy.


Pobierz: PaladoghaxballHaxBall to nieskomplikowana aczkolwiek bardzo wciągająca wieloosobowa gra zręcznościowa uruchamiana za pomocą przeglądarki internetowej. Tytuł ten, to jedyne w swoim rodzaju połączenie piłki nożnej z grą w tzw. „Cymbergaja”. Zasady są banalnie proste a cała zabawa polega na tym, by odbijając pędzący po planszy krążek, umieścić go w bramce przeciwnika, nie dopuszczając jednocześnie do straty goli. Gracze biorący udział w rywalizacji, podzieleni zostają na dwie, kilkuosobowe drużyny i współpracując, starają się pokonać przeciwników. Gra pomimo swej prostoty oraz mało zaawansowanej grafiki, jest prawdziwym wulkanem emocji, które poczujemy gdy tylko oddamy się zabawie. Dodatkowym atutem jest obecność wielu naszych rodaków z którymi możemy wpół rywalizować lub też dzielić chwile tryumfu.


Pobierz: HaxBall
super cult_tycoon_2Super Cult Tycoon 2: Deluxe Edition to darmowa gra strategiczna, w która zagramy używając przeglądarki internetowej. Tematyka gry jest bardzo nietypowa, bowiem za jej pośrednictwem wcielimy się w postać osobnika pełniącego funkcję guru sekty. Celem będzie pozyskiwanie wiernych, którzy nie bacząc na nic staną się wyznawcami wygłaszanych przez nas doktryn. Oprócz tego koniecznym stanie się również gromadzenie funduszy, pozwalających rozwijać zasięg prowadzonej działalności. Oczywiście sekciarstwo, to forma aktywności, która nieustannie kontrolowana jest przez władzę, dlatego by móc spokojnie kontynuować swoje dzieło, będziemy zmuszeni radzić sobie z z agentami FBI, którzy za cel obrali sobie pokrzyżować nasze plany.

Pobierz: Super Cult Tycoon 2: Deluxe Edition


Zobacz również: