Instalki.pl » Aktualności » Rozrywka » Strefa Gracza 65: Swoboda działań
Piątek, 20 Kwiecień 2012 20:34, Wpisany przez Rafał Predko
Kolejny weekend stał się faktem. Witajcie wiec wszyscy ci, dla których potrzeba grania silniejsza jest niźli wszystkie inne atrakcje otaczającej nas rzeczywistości. Zanim jednak przekroczycie granice Strefy Gracza i na dobre oddacie się zabawie, zwróćcie uwagę na pewien fakt, którego nie sposób pominąć. Dzisiejszy wydanie bowiem, skupia w sobie tytuły, które pomimo odmienności gatunkowej łączy jedna cecha wspólna, otóż każdy z nich oferuje graczom duża swobodę w kwestii decyzji podejmowanych podczas rozgrywki. Przebieg zabawy będzie więc uzależniony wyłącznie od podejmowanych przez graczy kroków, pozwalając tym samym sprawdzić się w wielu odmiennych rolach. Miłośnicy awanturniczych przygód morskich z pewnością poczują satysfakcję uruchamiając pierwszą z listy prezentowanych dziś gier. Niewątpliwie swoją część raju znajdą również pasjonaci tuningowanych samochodów, dla których wybraliśmy produkcję pozwalającą dowolnie modyfikować auta rozmaitych marek. Zawiedzeni nie powinni być również wielbiciele gier strategicznych, w klimatach fantasy, wzbogaconych elementami RPG a także symulacji zarządzania aglomeracjami miejskimi. Zawartość dzisiejszej strefy gracza prezentuje się więc nad wyraz atrakcyjnie a każdy kto na własnej skórze chciałby przekonać się o prawdziwości tych sów, powinien niezwłocznie skierować swoją uwagę na poniższe tytuły, do czego, życząc udanego weekendu, serdecznie namawiamy...


Bounty Bay Bounty Bay Online to darmowa gra z gatunku MMORPG, wraz z którą przeniesiemy się do świata piratów oraz morskich wojaży. Zanim jednak rozpocznie się nasza wspaniała przygoda, będziemy musieli stworzyć własną postać, wybierając jedną z czterech dostępnych klas postaci - Pirata, Robotnika, Handlarza lub Wojownika. Każdą z nich cechuje się innymi priorytetami i co najważniejsze w trakcie awansu na kolejne poziomy rozwija typowe dla siebie cechy oraz specyficzne umiejętności. Wybór postaci uzależnia tym samym sposób w jaki prowadzić będziemy rozgrywkę. Co ciekawe podróżując po wirtualnym świecie dotrzemy do miejsc, które w rzeczywistości znajdują się w obrębach naszego globu, odwiedzimy kilkadziesiąt miast gdzie czeka nas do wypełnienia wiele zadań a także perspektywa handlu. Na uwagę zasługuje otwarty świat gry, oraz możliwość ingerencji w jego struktury, bowiem każda nasza czynność w efekcie wiąże się z różnymi konsekwencjami odczuwalnymi przez resztę zabawy.


Pobierz: Bounty Bay Online


Auto Club_RevolutionAuto Club Revolution to gramowa MMO, pozwalająca wziąć udział w wyścigach, pomiędzy kierowcami tuningowanych samochodów. Do naszej dyspozycji oddano tu wiele licencjonowanych pojazdów, wśród których znajdziemy takie marki jak Jaguar czy np. Chevrolet. Co ciekawe wśród nich znajdziemy również modele prototypowe. Rozgrywka, oferuje nam możliwość kompleksowych zmian każdego z samochodów i przystosowanie go do indywidualnych upodobań, tak pod względem wizualnym jak i osiągów technicznych. Przerobione samochody, możemy sprzedawać lub też ścigać się nimi, rywalizując na torach z innymi graczami. Grafika, której uświadczymy podczas zabawy prezentuje się wyśmienicie, co w znacznym stopniu wpływa na radość z zabawy.Pobierz: Auto Club Revolution


NardimNadirim to darmowa gra przegladarkowa, reprezentująca gatunek MMORPG. Wraz z fabułą przeniesiemy się do baśniowej krainy, w której czeka nas wiele przygód oraz niebezpiecznych wyzwań. Świat który odwiedzimy na czas rozgrywki, różni się od znanych z wielu innych gier MMORPG. Zamiast elfów, krasnoludów czy też rozmaitych stworzeń typowych dla opowieści fantasy. Zamiast tego naszą przygodę przezywać będziemy wśród piasków pustyni, gdzie oprócz zamieszkujących tam ludzi, napotkamy przeróżne magiczne istoty znane z perskich legend. Historia, której staniemy się uczestnikami opowiada o walce z lordem ciemności o imieniu Nadir, który za cel obrał sobie sprowadzenie chaosu na skąpana w słońcu pustynną krainę. Naszym celem będzie ostudzenie zapałów nikczemnika, czego dokonamy, wykonując kolejne questy. W miarę postępów zdobywamy punkty doświadczenia i awansujemy na kolejne poziomy. Zanim jednak rozpoczniemy zabawę, musimy stworzyć swojego bohatera, wybierając jedną z trzech klas postaci, ustalając jej płeć oraz wygląd.


Pobierz: Nadirim

Call of_GodsCall of Gods to darmowa gra strategiczna z elementami RPG w klimatach fantasy, stworzona z myślą o przeglądarkach internetowych. Naszym zadaniem, będzie tutaj stworzenie potężnego imperium, które nie oprze się żadnej z napotkanych sił. Na początku tworzymy swoją postać, wybierając ją z spośród trzech dostępnych ras, którymi są ludzie, elfy oraz nieumarli. Oprócz rozbudowy naszego królestwa, będziemy mogli również wykonywać rozmaite questy, odwiedzać niebezpieczne podziemia i tym samym toczyć walki z napotkanymi przeciwnikami. W miarę postępów w grze, zdobywamy nowe, przedmioty a także uczymy się rozmaitych umiejętności oraz zaklęć.


Pobierz: Call of Gods


Tribal Trouble2Tribal Trouble 2 to darmowa gra strategiczna, uruchamiana za pośrednictwem przeglądarek internetowych. Decydując się na zabawę, staniemy na czele plemienia wikingów, a naszym zadaniem będzie dbanie o sukcesywny rozwój podlegającej nam osady. Koniecznym będzie wiec stawianie kolejnych budynków, trenowanie wojska, zbieranie surowców oraz zapewnienie mieszkańcom pożywienia. Rozgrywka odbywa się w trybie czasu rzeczywistego, dlatego każdą decyzję trzeba będzie podejmować na bieżąco. Jej przebieg, polega na wykonywaniu następujących po sobie zadań, za które zostajemy wynagrodzeni różnego rodzaju profitami. W grze zawarto wiele humoru, przykład niech stanowią magiczne kury, które swoja mocą potrafią wzmocnić naszą broń. Tribal Trouble 2 to świetna propozycja dla wszystkich miłośników MMORTS, a jej niezaprzeczalnym plusem jest brak konieczności pobierania jakichkolwiek plików i tym samym instalowania ich na dysku komputera.


Pobierz: Tribal Trouble 2


Town TycoonTownTycoon to darmowa gra strategiczna na przeglądarki intenetowe, stanowiąca symulator zarządzania miastem. Gracz wciela się tu w postać osoby odpowiedzialnej za funkcjonowanie wszystkich struktur aglomeracyjnych. Jako burmistrz, będziemy musieli troszczyć się o powstawanie nowych budynków, zapewnianie ludziom pracy oraz odpowiednich warunków mieszkalnych. Przypadnie nam więc w udziale również rola architekta, bowiem tylko od nas zależy w którym miejscu wzniesione zostaną budowle, jak przebiegać będą wstęgi dróg, oraz która cześć mapy pozostanie nietknięta przez cywilizacyjny postęp. Podczas zabawy a w zasadzie w miarę osiąganych w niej postępów, zdobywamy możliwość korzystania z nowych budowli, których w grze zawarto ponad 100.

Pobierz: TownTycoon

Zobacz również: